Otpadi poljomehanizacije

ok hvala.nisam cuo da u hajducici ima otpad.mislim da u boki ili sutjesci(tu neko selo)ima na ulazu iz pravca vrsca sa leve strane plac.tu ima svasta ali mislim da se taj bavi uvozom mehanizacije
 
ok hvala.nisam cuo da u hajducici ima otpad.mislim da u boki ili sutjesci(tu neko selo)ima na ulazu iz pravca vrsca sa leve strane plac.tu ima svasta ali mislim da se taj bavi uvozom mehanizacije

ima na ulazu u sutijesku iz pravca secanj prema zrenjaninu al je papreno skup uvozi masine iz italije:ppozdrav:
 
Meni trebaju četiri crtala. Nije bitno od kog pluga, samo da su istovetna.
Gde bi bilo najbolje da to potražim?
 
Da li neko zna gde može da se nabavi heder za 142 tj. hedersko sto, jer oću da na njega namontiram varijantu za suncokret, o sve limove imam. Uz to mi trebaju i kolica za taj hedeAko neko zna gde ima, nek javi na PP.
Unapred zahvalan...
 
Imas u Zrenjanin 107x107x12mm,to su ti cevi od mosta,ja sam od tih cevi napravio ramu za tanjiracu.Dve cevi od 5.5m i jedna od 3.5m, 650 kg.(roba zrao)
 
Dali neko mozda zna na kom otpadu da pgledam tegove za rusa 82,ili ako neko mozda zna nek mi javi havala
 
Vojni otpad,IMT 560 RICO utovarivač +prednja hidraulika sa ravnjačem
v8ij47.jpg

Stig'o i avliju! :)
 
Ima li neki otpad u Vojvodini gde bih mogao da nadjem prednje rukavce i prednji most za 558?
Nesto nisam siguran u ove rukavce male privrede i turske.

Ako nekog zanima, ima jedan covek iz Curuga sto prodaje delove i cele ruseve.
Bio sam bas neki dan sa drugarom i vidim puno dvoriste kojekakvh ruseva, vladimiraca. Sto rastavljenih za delove, sto celih za prodaju.
 
Nazad
Vrh