Osnivanje Saranskog ribnjaka

Risticcc

Novajlija
Učlanjen(a)
3 Okt 2019
Poruka
6
Lokacija
Sabac
Postovani javljam vam se sa molbom za pomoc u osnivanju saranskog ribnjaka koji planiram da osnujem ove i sledece godine, zemljiste koje sam planirao iznosi
Duzina-100 metara
Sirina na pocetku oko 20 a na kraju oko 35 metara. Posto sam nov ja sam planirao to da podelim u nekoliko ribnjaka manje povrsine.
Sto se tice vode imam i previse. Svaki savet i uput bi mi dobro dosao
 
Mislim da ti treba dozvola za izgradnju i neki projekat kako će to da izgleda. To je onako za početak.

Da li si planirao za uzgoj ili za pecanje. Ako je za uzgoj dubina ide na oko 1 metar.
 
Mislim da ti treba dozvola za izgradnju i neki projekat kako će to da izgleda. To je onako za početak.

Da li si planirao za uzgoj ili za pecanje. Ako je za uzgoj dubina ide na oko 1 metar.
Pozdrav, pa planirao sam za uzgoj neki manji do 30 ari.
Imam masinu svoju za kopanje, lepu lokaciju u planini gde imam svoje imanje i vodu na 50 metara od lokacije prirodan pad.
 
To je sve odlično, znači samo vidi za projekat, jer će ti trebati neke dozvole. Znam ovde kod nas da su obavezni prilikom izgradnje ribnjaka da objave u novinama neko kao rešenje o uticaju na životnu sredinu, kao na uvid javnosti.

U principu to malo potraje dok se sredi, ali ljudi koji prave ribnjak se ne žale previše, jednostavno pregrme to pa posle dalje rade svoj posao.

Sad odakle početi sa raspitivanjem oko toga, to ne bi mogao dati neku preporuku.
 
Nazad
Vrh