Orezivanje papaka kod krava

pankin

Član
Učlanjen(a)
22 Feb 2011
Poruka
3.151
onaj iz sana se zove ilija i kod mene je radio kravama papke po ceni od 11 eura

pankin

Član
Učlanjen(a)
22 Feb 2011
Poruka
3.151
danas orezivanje papaka kod mene .majstor je i
://i42.tinypic.com/essp4l.jpg[/IMG]/i40.tinypic.com/
34sgdg6.jpg[/IMG]z sana

Igorvet

Član
Učlanjen(a)
26 Okt 2011
Poruka
190
Pravilnom i dobrom korekcijom papaka kolicina mleka se moze podici i do 20%,jer dobre i zdrave noge cine kravu produktivnijom i dugovecnijom.

---------- Poruka napisana u 17:34 ---------- Prethodna poruka je at 13:36 ----------

Kako kazu kod nas -noge cine zenu zgodnijom,a kravu produktivnijom-:bravo:

Igorvet

Član
Učlanjen(a)
26 Okt 2011
Poruka
190
Da li neko od kolega forumasa zna koliko uzimaju ovi iz sana za obradu po kravi i da li ima neko boj telefona nekog od njih sa poducja Novog Sada????

lazarmatic

Član
Učlanjen(a)
29 Mar 2011
Poruka
859
nije za ovde,prebacite ga gde mu je mesto

---------- Poruka napisana u 22:37 ---------- Prethodna poruka je at 22:37 ----------

Sređeno.

Poslednja izmena od urednika:

vladale.rs

Član
Učlanjen(a)
19 Sep 2012
Poruka
709
momci čisto da spomenem obavezno posle obrade papaka kopita premazati svinjskom masti loj.a za ovu upalu između papaka i nokta dobro je utrljavati plavi kamen on gori tu infekciju mi tu infekciju zovemo zrinjak pozdrav.

Milos M.

Član
Učlanjen(a)
12 Avg 2012
Poruka
1.369
Svaka cast,dobro odradjeno. Svi se prave na isti kalup,samo ovaj doktor sto je cistio kod mene papke ima i tockove. Trenutno ne mogu da nadjem sliku,cim je nadjem okacicu kako izgleda. Uglavnom je namesteno da se tockovi podignu i bude konstrukcija na zemlji. Imam samo ovu sliku,ne mogu da nadjem vise.

Poslednja izmena:

RatkoPa

Član
Učlanjen(a)
19 Jul 2011
Poruka
3.667
Ako mislis na boks,kosto me 4000 din koliko kostaju ova dva cekrka a ostalo je sve otpadno gvozdje i ostale stvari nadjene po dvoristu i radionici............plus kutija elektrode

IVAN ILIC

Član
Učlanjen(a)
18 Feb 2010
Poruka
1.708
Svaka cast,odlicno grlo a i boks si odlicno odradio.Kod mene dolazi nas covek,isto je pravio sam boks,ali ovaj tvoj je mnogo prakticniji i generalno bolji.

Vrh