Oranje

Sto niste meni ponudili...ja nebi imao srca da odbijem pomoc...:osmeh: samo da bi se odrzao balans u univerzumu ja bi morao da ne radim...ce da vidi neko od komsija kako se na jednu njivu dvoje grabimo pa nece mu nista biti jasno...da pomisli covek da hocemo neki cup sa zlatom da izoremo pa da nema sna...
 
vid stvarno, i koji je zadovoljniji? :osmeh:
posebno me zanima basak, meni se strasano svideo, pa imam u vidu mozda i kupovinu, jel bi pogresio?
 
Ih sad dve godine. :D Komsa je od skoro na forumu, nije hteo sve dok se nije ponovio Basakom.

Ostalo komso jos nesto malo, tu po selu i gore na brdo.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Orao sam i u subotu uvece pa plug otkacio u brazdu, dosao kuci da odspavam i za gorivo. Njiva je malo vise od 9 ha, ne bih stigao sve juce.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh