Omotaci bala (motalice)

Sad ti treba hvataljka na utovarivacu Maticu... ili si smislio nesto bez nje?
Za prvu pomoć može i šiljcima da se poređa, rupe zatvoriti onom srebrnom trakom ... nema skoro ništa štete, ko nije stručan sa hvataljkom više podere foliju...

Sent from my motorola edge 20 using Tapatalk
 
Maticu nek je korisna...
Posto je bila?
Napisao je, 2900e.
Ja nzm sta da radim, nude mi ljudi da se posluzim samo foliju da kupim...
Mislio da uzmem novu ali iskreno ne daju mi se pare, nikad kraja ulaganju u gvozdje..

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ovde ima jedna, rade ljudi dosta sa njom, dobri smo i dali bi je na poslugu ali ja ne volim da uzimam ništa ni od koga jer mi se to uglavnom obije o glavu pa sam rešio da kupim i imam svoju stvar.
 
Iz istog razloga i ja necu da uzimam od drugih, jos ce sad mnogi traziti od njega pa i kod njih ako se desi nesto mogu reci da sam ja zeznuo jer je predhodno kod mene bila.
A na tudje trci kao pijan u kafanu.
Volim da imam svoje ali nikad ne mozes imati sve...


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
A kako bi bilo da vam ljudi to uslužno odrade kod vas u dvorištu?Nemojte tražiti da vam pozajme motalicu vec da vam to uslužno odrade. Znaju koliko treba vremena,folije,goriva i spram toga se napravi cena po bali i svi zadovoljni. Vi mirni jer ako se nesto desi masini-oni rade sa njom; oni zadovoljni,dobice neki dinar za posao sa masinom u koju su vec ulozili novac.
 
Pitao sam i to između ostalog i glavni problem je što taj drugar nema vremena da živi a pogotovo ne da radi usluge jer ima veliku farmu i non stop je u pokretu.Ovako je najbolje.
 
Sad krece igranka
93e7acd15e14dfb5135fd2ac461850bc.jpg


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Meni će motati folijom jedan komšija...5 maraka po bali.a moj najlon...ako bude išlo po dogovoru.neću ni razmišljati o omotaču..
 
Da sam imao nekoga za te pare da mi mota ne bih ni ja razmisljao, ovako moram sve sam

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Da Poljska, neka Altro.
Cini se da nije lose odradjena.
Neke polovne gledao po oglasu i trgovci su mi se smucili, nek je skuplje a i losije bar sa njima da nemam posla.
Evo malo pre sam pokosio nesto lucerke samo folija da stigne pa na posao

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Kada sam ja tražio bilo je haos.Puni oglasi novih i polovnih a na stanju ni jedne, uplatiš pa čekaš isporuku a trebala hitno.
 
Kada baliraš sa rol presom masa mora da bude 100% suva da se ne upali.Na 80-90% suvoće obavezno mora da se mota.
 
Maticu koliko je pozeljno da provene trava pre motanja, planiram sirovo da radim, umesto senaze..?

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh