OLT plugovi

Ja mislim da je ovo lemind imao sam ja jednog ovakog evo slike pa uporedite.
fxyqdk.jpg

hvberd.jpg
 
Izvinite, ali po cemu prepoznajete da je onaj plavi plug 100% OLT...

OLT jednobraznjaci starije tipe imaju lemes sa dva sarafa, a noviji su puuuuno masivniji od ovog sa slike i njega se ne moze zemjeniti s ni jednim drugim, isto tako kao sto je i taj plavi plug LEMIND...

Imam takav plug i zelim ga se cim prije rijesiti, jer je pre dugacak i u oranju se "otima" i nije bas nesto rama dobro napravljena, jer nije izmaknuta u stranu, kao IMT rama. Cak sam i osovinu stavio s IMT pluga, skupa s ruckom i segmentima za stelanje, ali stanje se malo popravilo, plug je sada puno povozniji ali opet u strani ne zna kud bi sam sa sobom... Plan je naci IMT ramu od jednobraznjaka, prebaciti glavu s mog leminda na tu ramu (iste su glave i na IMT i na LEMIND plugovima 14"-16") a od ove rame lemindove da napravim podrivac s jednim tjelom koji cu moci vuci s mojim traktorom.
 
Po nosacu crtala,ovo bi trebao biti Alkar-1,i kod mene su svi izbacili jednobrazne Leminde,bas zbog toga sto neznaju nastimovati,a ja sam sa mojim prezadovoljan uradi mi dobro posao.
 
Ono gore NIJE olt plug, a vi pricajte sto god hocete...

Imao je kolega zadnji tip alkara sa ruckom zastelanje i novijim tipom daske sa promjenjivim celom, i zao mi je sto nisam kupio taj plug od njega...

Ni slican onom plavom plugu gore. I dalje stojim kraj toga da je to leskovacki proizvod.
 
Ja mislim da je olt jer imam ja olta 2 brazde grede su indentićne samo jedna brazda manje a imam i leskovaćki koji nije ni slićan ovomo, također imam još jedan oltov od 12 cola i isti je ako na slici samo također 2 brazde ... !
Evo video kada sam oro sa tim od 12 cola ..
 
Nazad
Vrh