Okupljanje članova Poljoinfo na Kosmaju 28. avgusta - Velika Gospojina

Gospodine NA, pomenuta se druzina okuplja redovno svakog petnaestog, ne pratite na casu:spavam:, za razliku od mene koji sam prvi put prisustvovao skupu (nadam se ne i poslednji)


P.S. Gospodine Maticu... Pa to su posredna saznanja , vecina nas nije imala tu cast da Vas licno upozna. Nadam se da cete doci na sledeci skup za Krstovdan?
 
Necemo valjda plakati. :osmeh:
Bio sam pozvan na ovaj divan skup, ali na zalost sam opravdano izostao.

Svadba :veseljak::
 
Gospodine Karalicu licno poznajem preko 70 clanova ovog foruma i na svim nasim druzenjima sam prisustvovao osim na tom "vasem" a sto se tice vasara kao sto se vas nekoliko susrece na vasaru tako se ja susrecem po NS-u i Sidu sa clanovima,znate mala sredina svi tu na 20min voznje.
 
Gospodine NA, od kad se to mi delimo na Vase i nase... Pa sve je to isto , zar ne?
Nego , sto nam ne dodjete i Vi na vasar? Da se upoznamo, ali ne na ulici , nego onako domacinski za stolom... Ne prilici da se srecemo po ulici ( nismo mi ulicari:osmeh:) nego domacini ljudi.. Nemojte , molim Vas da ste tako skromni... Jeste Sid mozda palanka , ali je ipak N.Sad glavni grad nase automne pokrajine Vojvodine, velik je to grad...
Nego, jel nam dolazite i Vi za Krstovdan?
Bilo bi nam drago da Vas ugostimo...
 
Pa nase je ono gde sam ja bio,a vase(ili bilo cije) ono na kome nisam bio zar nije glupo da napisem nase druzenje a mene tu nije bilo,logicno zar ne ?
Sto se tice Krstovdana naravno da necu doci jer sam zauzet oko faxa,a sto se tice okupljanja bice jedno 9-og u krugu ZP instituta i svima nam je blizu,ja dolazim pa ako ste voljni dodjite da se upoznamo.
 
Nazad
Vrh