Ogledna polja Instituta Tamiš u Pančevu

Fotografija svih učesnika susreta.
1127x4o.jpg


Nedostaje samo kolega Robins...
 
2gueiww.jpg

Idemo redom po brojevima pocevsi od Becejaca 1DraganNB,2 KR,3 BanePA,4 Telnet,5 Lala iz Banata,6 Ganga,7 Dragan18,8Srdjanzorz,9 DJ Rale83,10 IMT-550,11 Techa,12 Branko,13 sam ja,14 Garisa i 15 Nikola Skrbic jedan od 2 domacina,16 Cicimoric i 17 Didi..
To bi bilo to sto se tice mog poznavanja clanova.
 
Izmedju 9 i 10 je cicimoricov otac , bio je i u sremskim karlovcima , mozda je mator za forum i komunikacijom putem interneta al druzenje vole.
Izmedju 4 i 17 je mislim clan fodor.
@N.A. Dali si znao da je ujutru bio i clan todor iz djurdjeva , samo se brzo izgubio nesto kao da je ispario
 
Da dodam još između 6 i 8 je GANGA-junior, između 4 i 17 jeste Fodor, a između 8 i 9 je Proka Gangin komšija takođe član foruma ali ne tako aktivan.
 
A niko ne spominje dva momka u donje redu sa desne strane.
To su momci iz Kovačice, koji već više godina rade konzervacijske sisteme obrade, i koj su imali izneli jako korisna iskustva iz svoje prakse.
 
pa vidi se da ovaj mladi gospodin između 6 i 8 liči na gospodina br.6 :ppozdrav:
Jedna mala šala na ovaj komentar liči na mene po nekim stvarima ali nije to bitno već nešto drugo. Kada sam bio u srbiju kod prijatelja pričao mi je da je na suđenju jednom mlađem čoveku bilo ovako: pita sudija za ime i prezime, ovaj odgovori pa opet sudija ime majke ovaj odgovori a kad je došao na red ime oca ovaj ćuti sudija ponovi pitanje i pšto je sa malim bio i vodič njegov neki rođak on se umeša i poče odgovarati sudiji umesto mladica - pa druže sudija nema on oca, a sudija onako začuđeno kako nema, pa nema gosn sudija, opet sudiji ništanije bilo jasno i ponovo ga priupita za ime oca a ovajrođak lepo ko iz puške odgovori: PA DRUŽE SUDIJA JEBO GA TI REKAO SAM DA NEMA OCA PRAVIO GA STRIC. Svi koji su bili prisutni su se smejali do suza a sudija ih sve isterao napolje pa pošto nije bio strašan prekršaj oprosti i mladiću a istiniti događaj osta.
 
Ako neko ima vremena danas je okupljanje na oglednom polju Bajera u institutu Tamis u Pancevu neka dodje pocetak prezentacije je u 10 casova. Mogu da se vide razlicita dejstva herbicida na raznim usevima.
 
Nazad
Vrh