Nikad ovako !

Kreten!
Šta da ga ne uhvati dobro? :nono:
 
qz28lj.jpg
:udri: :udri: :udri:
 
A ako ima osigurač sa ekserom bili bih dobro pečeni. Kao ono iz Maratonaca "Ukusan ovaj Pantelija" ili "tata spalio Đenku"
 
Ma takvim budalama sto voze po selu tom brzinom treba samo gvozdene dragace pa izgurati pred njih!
 
Da li treba pricati sta je poenta slike :haha:?



dve prikolice, natovarene nenormalno mnogo, nigde nikakvo obelezje.... o signalizaciji ni govora :nono: :nono:
 
Strašno .
Moj drug je tako jednom prilikom vozio noću negde decembar mesec , u zadnjem trenutku ugleda neosvetljen traktor . Ali nije uspeo da ga pretekne nego naleti na njega tj. plug uđe u putnički prostor suvozača . Jedino je sreća što je sadašnja mu supruga tada devojka spavala na oborenom suvozačkom sedištu. Posle te buke i cirkusa izlazi stariji čičica iz traktora i počne da viče kako to voziš , ja ovako vozim već 20god i niko nije naleteo na mene . Sva sreća pa se odmah tu stvorila policija inače bi čičca sigurno dobio svoj deo poznavajući prijatelja . :nono:
 
kod nas je jedan sad skoro tako nastradao,naleteo je na neosvetljenu presu sa motorom(r6),na licu mesta je poginuo,ali i on je isao preko 200.nije mu bilo pomoci.
 
Kod mene je od pre nedelju dana ovo stalan prizor. Sto je jos gore, kad pukne guma oni jednostavno otkace prikolicu na sred puta, i ostave na dizalici... Par puta sam bio u iskusenju da spustim dizalicu, pa bar nek tovare opet kad nemaju mozga ::lose::
 
A sto je najgore, ova sela kroz koja vozi bajo na motoru, su sela iz mog kraja i poznam jako puno ljudi iz tih sela... Mogu vam redom govoriti nazive sela kroz koja je "majstor" vozio...

najgore od svega sto se na kraju clipa vidi tko je vozac a koliko mi je poznato da je ovaj dobio samo neku simbolicnu kaznu i to je to...

Na tom potezu je to redovna pojava i jednog dana ce tako motorist naletjeti na kokos kao sto je to bilo u mojem selu, pa je odna kokos kriva, jer ovaj nije mogao stati i obici ju... gazde kokosi placaju stetu na motoru, a motorist ne dobije ni opomenu... Nasa drzava savrseno funkcionira...
 
Nazad
Vrh