Nikad ovako !

galki je napisao(la):
tu de je prikolica potonula je neka zemunica mozda ima i zlata :cao:

To zlato je proleto .Ne treba ga koristiti jer ne donosi nista dobro onom ko ga nadje.
 
Dejanco je napisao(la):
neka dodje ovako da vozi u Makedonija po autoputu ... najebace ko zuti macak!
NATO poj...e autoput sa onim veliki kamioni sada ni sa kola nemozes vise od 120km/ a za motore i da ne pricam..
Post je spojen: [time]1291380722[/time]
_________________________________________________
::lose::

Izgleda da može ! ::lose::

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9YkS3GbwAIs&feature=player_detailpage[/youtube]
 
tamo gde se ovo desilo uopste nisu isli NATO-vci to nije autoput nego tesni put "lokalni"
a koliko moze vidi se!!
 
petarHR je napisao(la):
Nije Zmaj, fijat je al svejedno bljuje vatru..
[youtube]MFeWWJkQNeg&feature=related[/youtube]


Rastelovano paljenje!!! Kod mene na rusa isto bilo, izgore mi 2 auspuha :udri: :udri:
 
Ma jok, baja vozi nemilo, nezna za nižu brzinu, a i ovaj nema auspuh, samo cijev poslje turba.
Ima više videa, tip ima samo fijate..
Zanimljiva su mi prva paljenja na hladno, što bi rekli, čim vidi ključ već pali.
 
Ma šta vam je ljudi, kakva generalna, motor ko bombon..
Samo teška noga na gasu..

Mićo, nebi se složio s tobom da to može skoro svaki traktor, neki prije toga prokuha.. ovo je dosta kvalitetan stroj, i niska temp. okoline, nema auspuh nego samo cijev..

@kengur, visoka turaža, dugo i dobro opterećenje, ali s naglaskom na visoku turažu..
 
Malo otvorenija pumpa i ritska crnica, pogotovo ove godine odrađuju posao....
 
E vidite ovu snajku sta radi a a a
i2iot0.jpg

Ta nema sta nemoze da digne
 
ova prikolica je skliznula u oranje za samo 3 m puta inace je palo kise i bilo je jakooo klizavo jedva se peske islo ali posle samo izvlacili sa kombajnom ali se tockovi nisu okretali zbog oranja samo su gurali zemlju,jedva sam dosao kuci ali na slici se nevidi zamlja ispred tockova jer sam je lopatom sklonio a bila je do pola guma inace am je vukao oko 400 m sve dok nije dosla na tvrdo toliko je bilo raskvaseno da samo sto nisam zazalio taj dan da ostavim prikolicu ali samo gas kidali smo sajlu nemoguce sta mi se desilo.
swxtg2.jpg

rwl4wm.jpg
 
e da je samo do njih,a kisa,a nesavesno oranje lenije,i jos su bila puna kukuruza,neko je ranije postavio da je 4 tone kukuruza izvlacio sa 3 traktora sa po 200 ks
Post je spojen: [time]четвртак, 09. децембар 2010. 16:02:20 CST[/time]
_________________________________________________
sva sreca pa sam imao sa cime da je izvucem iz oranja,ljudi su tako uzarali njive da nemogu dva traktora da se mimoidju lenijom a da negaze oranje tj oru i leniju.pa na neka mesta kad sam se vracao u selo sa tom prikolicom nisam smeo da vozim polako samo 2 brza i gas kao reli a proklizavanja je bilo 70%,kazem kisa je taj dan dobro natopila a morao sam da krunim jer ni sad nije vreme za taj posao inace imao sam jos 2 kj da vrsem i to sam skino na vreme inace bi mi sada kukuruz ostao na njivi a to je bilo 28.11.
 
Petre znam to i podrzavam te imam ja video kad sam isao "drva pozajmljivati za kolegu" kad je rakiju pekao :haha: a vreme knapirano vatru bljuje-plamen lize 30cm a na auspuh je on cigar palio jer se sav uzario.Sest metara graba na trotonki a brdo 4km duzine,noc bez svijetala brrr.Nisam taj video metao jer bi neki mislili da je nekakva namijestaljka."Para" se Torpedo planina odjekuje samo sreca sto je duboka suma.
 
Nazad
Vrh