Nikad ovako !

NA Pa mislio sam ako su zatamlena stakla, a napolju mrak traktor neosvetljen da nie negde stao a vi prosli pored njega i niste ga primetili. Jos ako vam je pao mrak na oci od besa ili ::vino::
Pa ne bi mi pobegao ni da sam isao biciklom m...... traktorsku.
 
ma bio je dan a mi montirali-povezivali fax-skener-stampac-kompjuter... i ono sve tempirano,fali kablova...jos nam on se nasao izderavati....
kazem jednostavno zajaho pola druma i ne moz ga obici a kad se docepao glavne ulice gde ima sveta nije bilo smisla ... prijava od pandura i slicno...
zaravo svi bi rekli mi barabe napali "jadnog coveka" a on kreten do bola
 
neznam da li se vama desilo ali meni jeste,prosle godine kad sam prelazio prugu sa rampama sa 577 i vucnom tanjiracom ,jutro magla nevidi se prst pred okom,ja se taman popo na prugu kad onaj kreten zatvorio rampu i ja sa traktorem osto na sinama a voz samo sto nije naisao,nista se nevidi a derem se iz sveg glasa necuje me sva sreca imao sam vazdusnu sirenu od voza pa me je cuo i podigao rampu usro sam se ziv.ali zato cu pamtiti celoga zivota tih 5 min. provedeni na sinama.
 
@ NA
Ma pratio bi ga na dva metra mislili bi da me slepa. Pratobi ga do kuce i na vratima bi ga prebio.

U NS voze ko blesavi, narocito taksisti ali se polako uce pameti jer je bolo nekoliko prebijanja i valda je to malo pomoglo da se smire. Preventivno nosim jednu sipku od 1/2 cola za nedaj boze.
 
E zadnje dve stranice su super. Komentari su vam super...
Ovde na pružnom prelazu svake nedelje stavljaju nove polubranike, jer retko kad duže "izdrže".

Na ulazu u Staru Pazovu od Novih Karlovaca put ima krivinu pod pravim ugom (90 stepeni) i mnogi se zeznu pa produže pravo. A otprilike na nekih 15 metara od te krivine ima kanal, dubok 4-5 metara. Jedan moj drug je jurio tim putem, u malčice pripitom stanju, i na krivini produžio pravo, ali je udario u već iskrivljenu ogradu na krivini koja ga je izbacila malo uvis, pa je do kanala jednom odskočio od zemlje, i tamo nabrzaka povadio krompir i to u jednom potezu, pa je sa kolima završio u kanalu. Ali je ipak bio jako snalažljiv pa se ispetljao iz kola na krov. Zatim se setio da mu je unutra ostao mobilni telefon pa zaronio unutra i "spasio" telefon. Neverovatno je to kako je prošao sa tek pokojom ogrebotinom, iako nije bio ni vezan pojasom.
 
nismo imali vremena da se ganjamo sa kretenom jer smo zurili da obavimo poslove dok rade prodavnice
inace smo sinoc imali akciju :D
isto primer nikad ovako posto sam ja 4g a moj komsija 1g neki ga na zurci startovao da mu donese pice i te fore...pa smo ga naucili pameti :cool: e posto mu je i to bilo malo jos od izbacivaca dobio 3 samarcine i mene je bolelo...
 
@NA

Pa sto su ovi izbacivaci promasili tog tipa pa pogodili tebe. Desi se to kad je guzva. :cool:
 
nisi me razumeo njega je isamarao
vidi ja kao predsednik skole pravim i to sve ide na moje ime prijavimo kod pandura,gazdarici diskoteke,direktoru skole ja svima odgovaram i onda dodje tako neki da pravi sranja i mi ga na brzaka izdovacali i kad su dosli izbacivaci da ga izbace on poceo njih da gura i da se svadja sa njima pa je i od njih dobio 3 komada

de greskom 3 samara :D
Post je spojen: [time]1256933417[/time]
_________________________________________________
a onaj deo "i mene je bolelo" hteo sam reci koliko je to pucalo da je i mene zabolelo iako je on dobio :cool:
 
North ARMY je napisao(la):
nisi me razumeo njega je isamarao
vidi ja kao predsednik skole pravim i to sve ide na moje ime prijavimo kod pandura,gazdarici diskoteke,direktoru skole ja svima odgovaram i onda dodje tako neki da pravi sranja i mi ga na brzaka izdovacali i kad su dosli izbacivaci da ga izbace on poceo njih da gura i da se svadja sa njima pa je i od njih dobio 3 komada

de greskom 3 samara :D
Post je spojen: [time]1256933417[/time]
_________________________________________________
a onaj deo "i mene je bolelo" hteo sam reci koliko je to pucalo da je i mene zabolelo iako je on dobio :cool:

Znaci tako pocinje korupcija i posle se cudimo odakle ta silna korucija i privilegija. Da nisi i u nekom upravnom odboru.
 
kad sam rekao na moje ime mislio sam da sam ja odgovoran svima a ne taj pojedinac jer je zurka prijavljena na moje ime i ja odgovaram a ne tamo neki....
za sad sam mala drzava u skoli kao sto rekoh predsednik srednje skole :cao:
 
North ARMY je napisao(la):
kad sam rekao na moje ime mislio sam da sam ja odgovoran svima a ne taj pojedinac jer je zurka prijavljena na moje ime i ja odgovaram a ne tamo neki....
za sad sam mala drzava u skoli kao sto rekoh predsednik srednje skole :cao:

Moje cestitke prdsedniku srenje skole. ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
Citat: mirmag
Korsa OPC,a traktor WRC!! ha:ha:ha:ha:ha ha:ha:ha:ha:ha

"za sad sam mala drzava u skoli kao sto rekoh predsednik srednje skole Evil}"

Ta zbranjeno je ismejavanje. On je skoro CLAN i zato vodite racuna. Ljubi ga najlepsa devojka Sida. :cool: ::svaka cast::
 
Karalic je napisao(la):
A dali Te vole Profesori:haha: :haha: :haha: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:

Kakvo je to neprimereno pitanje. Ne bi bio predsednik srednje sole. Onog koga nevole ti i ne idu u skolu. NA Ljubi ga najlepsa devojka Sida. Ako ti je malo saljemo pojacanje iz NS. :ppozdrav: :ppozdrav:
 
branko je napisao(la):
Ovde na pružnom prelazu svake nedelje stavljaju nove polubranike,
Lomljive ulozke i naplacuje od pocinioca ~6000 RSD
U protivnom osiguranje,prijava,dozvola...
 
North ARMY je napisao(la):
kad sam rekao na moje ime mislio sam da sam ja odgovoran svima a ne taj pojedinac jer je zurka prijavljena na moje ime i ja odgovaram a ne tamo neki....
za sad sam mala drzava u skoli kao sto rekoh predsednik srednje skole :cao:
Koja skola ?
::000::
 
Nazad
Vrh