Nikad ovako !

budali daj kamen i razbit će ti glavu a mom šuraku daj givit on će i njega pokvariti :udri:
evo njegove zadnje ''majstorije'' imao je sreće mnooooooooogo više nego pameti
ispod prikolice je strančura bože sačuvaj , sreća mu je pa ga zadržala dva bagrema koja se nalaze na sred traktora , da je bilo par metara prije vjerovatno bi bilo katastrofalnih posljedica :udri:
čak sam i ja sa rusom dva puta došao u opasnu poziciju dok sa ga izvadio :zli:

pa mi i dalje recite kako je srem isti kao teren kod mene :haha: :haha: :haha:

image0014e.jpg


image0015j.jpg


image0016c.jpg


image0017i.jpg


image0018pu.jpg


ovo je bilo ''ža dlaku šinko''
 
Ista prica kao sa mojim surjakom moje strojeve nekaci ni drljace kamoli sta drugo jel kline pokrivi a traktor :nono: da mu za glavu treba.On bi traktor sa vazdusnim ladjenjem natijerao da zakuha.Alat ni pod razno smo nakovanj mu mogu pozajmiti a vidim savo tako je i sa tvojim.
 
CAR je napisao(la):
Ista prica kao sa mojim surjakom moje strojeve nekaci ni drljace kamoli sta drugo jel kline pokrivi a traktor :nono: da mu za glavu treba.On bi traktor sa vazdusnim ladjenjem natijerao da zakuha.Alat ni pod razno smo nakovanj mu mogu pozajmiti a vidim savo tako je i sa tvojim.
ali moj problem je 4 puta veći od tvog ::namigivanje:: pošto imam 4 šuraka :D
sreća pa su ovi ostali ''normalni''
ovaj je najjebeniji , bože sačuvaj

mada ja mislim da mu je nakon ovog incidenta došlo iz dupeta u glavu , jaooooooooooooo kako sam ga psihološki ''pritisnuo'' da nije smio ni prići traktoru kada smo ga izvadili
ja mislim da će sada kada vidi krtičinjak guza da mu štreca a kamoli brdo
mali je drčan,neustrašiv i neuk , najgori mogući spoj kombinacija :udri:
 
Savo

4 surijaka uuuu pa jel ti zeni tepas ili smijes povisiti ton :haha: :haha: :haha: 4 suurijaka a punica jos kad dodje :sta: u stavu mirno stojis.4 surjaka :sta: bolje 4 svastike imati pa... :D

Pifta

u pravu si
 
savoris je napisao(la):
CAR je napisao(la):
Ista prica kao sa mojim surjakom moje strojeve nekaci ni drljace kamoli sta drugo jel kline pokrivi a traktor :nono: da mu za glavu treba.On bi traktor sa vazdusnim ladjenjem natijerao da zakuha.Alat ni pod razno smo nakovanj mu mogu pozajmiti a vidim savo tako je i sa tvojim.
ali moj problem je 4 puta veći od tvog ::namigivanje:: pošto imam 4 šuraka :D
sreća pa su ovi ostali ''normalni''
ovaj je najjebeniji , bože sačuvaj

mada ja mislim da mu je nakon ovog incidenta došlo iz dupeta u glavu , jaooooooooooooo kako sam ga psihološki ''pritisnuo'' da nije smio ni prići traktoru kada smo ga izvadili
ja mislim da će sada kada vidi krtičinjak guza da mu štreca a kamoli brdo
mali je drčan,neustrašiv i neuk , najgori mogući spoj kombinacija :udri:
Takvima ne dolazi iz dupeta u glavu! moj drug iz sela jos u osnovnoj je bio lud sa motorima jednom je udario SA MZ od pozadi u presu i iseko dva prsta sili su ga! danas je pao sa SUZUKI-jem 155 konja kad ga je podigao u jedan tocak! motor sleteo u reku a on na most! moj brat je bio u tom trenutku tu,kaze jedva izvadili njih troje cetvoro taj motor sakupili maske ogledala on ga ocistio od trave i zemlje malo i opet poceo da ga tera pun gas do kuce!
 
xexexe savo ima sa njim ti jos da radis mislim na psiholoshom obrazovanju

svjedno bez obrtne rude se ne ide u sumu a i ovaj put je ovde dosta uzan,a i naget........

xexexex north army cudim se kako ga je uposte razdizalo :haha: :haha: :haha: :haha:
 
Al' su ga nakipali! :D

Aaxxaxaxaxaxaxaxa, ja ne verujem, dečkići što farbaju kosu u plavo i rozle popizdeli pa radi probran rečnik! :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: Rođaci, malo ste pogrešili državu, nije ovo Diznilend!

I posle pitaju što nemam "fejs", cccc.
 
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=R6LbQBCEjdM&feature=related[/youtube]
Post je spojen: [time]1285791762[/time]
_________________________________________________
Kako dokazati ljudima da se treba pustiti kocnica i samo upravljati kada je led? :D
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7MPRmOUxRMY[/youtube]
 
Nazad
Vrh