Nikad ovako !

Ma nisam prosao dobro nego perfektno.Znas sta veliki volan a ja sam bio mladji i lakse mozda je i to nesto znacilo pa me nije grunulo jer sam se drzao za volan i dlanom sam iskrivio kljuc tako daje jedna ruka bila na volanu a jedna na salt tabli i onda sam valjda imao uporiste.Ma ko je dao dinar za opravku jos cale hteo da ode na robiju jer je dosao njihov komandant i rekao kako bi on mene obesio za vrbu mater mu **greška.Cale ga dobro nije zaklao.Ma traktor stajao dve godine skoro u kanalu pred kucom imao sam rusa t 40 as pa sam sa njim radio duplo i imao sam starog rusa DT 20 pa eto poklapali smo nekako ali smo na kraju popravili IMT-a ali nikad nije bio kao pre udesa.
 
U ovakvim slucajevima se ne tuzi milicija ili onaj koji je prouzrokovao udes nego njihovo osiguravajuce drustvo kod koga su osigurani. Nemas ti veze sa njima, ZOIL placa stetu a dalje je vec njihov problem. Imao sam isti slucaj samo ne sa milicijom nego sa drugim sluzbenim vozilom gde je on uzrocnik udesa. Advokat lepo podneo tuzbu protiv njihovog osiguravajuceg zavoda i ja lepo dobio ostetu i za auto i za povrede i pretrpljen strah. To advokati znaju to da sroce boli glava, a sto oni prete neka prete nemas ti snjima nista.
 
e koja montaza :haha:,nije mi jasno samo ko moze da poveruje u to :haha:,pa znate li vi koliko su samo teske te bale velike i cime se utovaraju na prikolice a on trci sa njom,a da nepricamo o tome kako je ziv izasao :haha:,bala kockasta a njemu jos ruke i noge u komadu vire :haha:
 
ma montaža ljudi pa da ga klip što sabija masu dotakne samo pa nebi mu bilo dobro tj bio bi mrtav a on još trči po njivi
 
I tako nastade Sundjer Bob..................... kasnije otisao na more i snimio crtac za vreme godisnjeg odmora :osmeh:
 
Namerno nisam kacio slike vec link pa ko ima zeludac nek gleda,ko nema nek preskoci.

P.S. Kad neko vreme provedete u bolnici to vam i ne bude tako strano kao sto ni nama nije strano zaklati krme a oni iz grada hoce da se slogiraju kad vide kako mi to radimo. :cao:
 
Nazad
Vrh