Nikad ovako !

ma cijeli dan smo mi tako izvlačili drva samo nije ima ko na nas snimi
a ovaj što je naišao i snimio čovjek nije vjerovao svojim očima šta mu se dešava ispred nosa :haha:
 
North ARMY je napisao(la):
savoris je napisao(la):
@ NA dodji kod mene ima govance u tebi da se smrzne kakvih brda imamo :haha:
miroslavjovanovic78@gmail je napisao(la):
Kog cu u Bosni,bolje ti dodji vamo pitom atar a suma jos uvek imamo,vozi kako hoces.
North ARMY je napisao(la):
Kad me vodis u atar da mi pokazes de kod nas ima takvih brda??
Ovde je najvece uzvisenje neka cuprija i nista vise.
e mikice moj kad budeš išao u šid na suvatovo(pitaj člana danger) i u bačince na "benu"pa da te ja onda pitam.još gore nego tu na slici-linku :ppozdrav:
Isao sam i ja u Berkasovo i u Bacincima imam njivu koji ne radim godinama...znam tamo nego sam mislio ovde kod nas,nisam znao da ste tamo radili.
pa sa kombajnima sam pola srbije prešao,gde sve nismo radili a sa traktorom juhuhuuu......i sve vojne ustanove radili tada.išao sam ja mikice i po minskom polju :haha: :haha:ali stvarno nezezam se.ali više :nono: :nono: ::namigivanje::
Post je spojen: [time]1275597966[/time]
_________________________________________________
šteta što to nisam slikao,jebiga nije bilo interneta tada-bar ja nisam imao doduše,a nisi ni ti
 
danas na vasaru na rumi, svasta se moze videti

23uegs3.jpg
 
Stvarno ima se svašta videti. ::svaka cast:: za kreativno iskorišćen prostor za zadnjoj klupi :haha:
 
Ovi su i mene zajebali-ja sam dva teleta (oko 120kg) odneo u stojadinu od Beceja do Zablja naravno sa oborenim zadnjim sedistima al ovi su :D :D :haha:
 
uživajte :D :D :D
[youtube]9HLjjNywW3I&feature=related[/youtube]

:haha: :haha: :haha:
[youtube]9qFRjDpSt-o&feature=related[/youtube]

[youtube]TMcHQtkO1PQ&feature=related[/youtube]
Post je spojen: [time]1277571768[/time]
_________________________________________________
nemogu a da ne dopunim sa paparaco snimcima našeg NA :haha: :haha: :haha:
[youtube]tZmDWltBziM&feature=related[/youtube]
 
Nazad
Vrh