Nikad ovako !

a zašto je jači?gde je sila vuče kod ferdžija a gde kod 560-zato se fergo i propinje al je jači,560 nepropinje zato što je na donjoj vuči zakačen ali je zato slabiji pa šlajfuje.budala samo osramotio traktor.
 
pa koliko ja vidim ferguson nije.ma gde to može da bude,nema šanse-nego čovek zna kako treba.lepo je arhimed rekao:dajte mi dovoljno dugačku polugu i okrenuću čitav svet.zakoni fizike i ništa drugo :ppozdrav: :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1275155519[/time]
_________________________________________________
560 je i duži i teži,ima šire gume 16.9 koliko vidim,i spoljne bočne reduktore.da zakače na isto mesto(sila vuče),pa da vidiš šta bi mu ovaj uradio :ppozdrav:
 
Gledam snimak i cini mi se da su zakaceni na istoj visini. Jedino objasnjenje je da motor od 539 "nije standardan".
 
na drugom dijelu snimka su tek zakačeni realnije , mada ni to ne bih nazvao realno pošto se nemože vidjeti koliko je tačka kačanja udaljena prema nazad ::namigivanje::

a ko može garantovati da u ferge nije nasuta voda u gume , a i vozač 560 se ni ne trudi izgleda misli ako ima skoro duplo jaču mašinu da je to dovoljno :zli: raspalio gaščinu toliko da se točkovi prešlajdrali i nemaju nikakav grip , papak ::lose::
 
Ni ja ne verujem da je to original fabrički IMT 539! Stavi mu trobrazni plug i spusti ga u zemlju - ta ne bi se ni pomerio.
 
U tom Fergusonu,nije originalni motor :cao: oslusnite malo zvuk motora,i za sekund ce vam biti jasno :haha:
 
I ja mislim da je tu nesto prepravljano,a ta njiva ..... mozda je pre toga obradjivana sa konjima,ako je to uopste neka njiva? :nono:
 
Nazad
Vrh