Nikad ovako !

Lepo sam napisao da su slike flipovane,ili okrenute efektom ogledala,jer nisam našao sliku sa istom pozicijom.Ti poklopci su tamo gde treba da budu na originalnim slikama.
da odraz u ogledalu može da okrene natpis to znam ali da prebaci poklopac tanka rezervara sa jedne strane na drugo to još nisam znao.Ja sam zato da me se banuje zbog bog uvrede.
 
Ja jos gore ne bi smeo to da uradim jer se jako blasim nagba sa velikim glomaznim masinama... Traktori i kombajni kod mene idu samo na ravnom a dzipovi svuda.. :osmeh:
 
Stvarno treba imati m*da ili nemati mozga da masinu od 250 000e vozis po takvoj strani. Mogao je bar da uradi to po sirini.
@cira92 ma ti se sa tvojim Uaz-om penjes i uz masnu banderu :haha:
 
Moj Uaz-Gaz mora da izadje uz masnu banderu... :bravo: Juce obilazio atar sa njim (mada je vise licilo na trku nego na obilazak :haha: jedva ga orao posle).. Stvarno treba smeti to da uradis sa tako skupom masinom,ja bi pre ostavio tu repu nego da uprobastim masinu....
 
184672_104919586254847_2071646_n.jpg
 
Stvarno treba imati m*da ili nemati mozga da masinu od 250 000e vozis po takvoj strani. Mogao je bar da uradi to po sirini.

Malo si promasioo cenu kombajna :haha: cena je 450.000 evra bez poreza. To je nova Ropina masina, na cijoj sam prezentaciji bio. Napravljena su jesenas samo dva takva, porudzbine tek krecu ove godine,

Prazan bunker ga je spasio, da ima gore 20 tona repe (sa blatom) nebi se lepo proveo, ovako sav teret mu je u podvoziju, nije imao zalet da se prevrne.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh