Nikad ovako !

Slike sa prvomajskog izleta, tako se desi kad pijes i djavo ti uzme pamet, srecom tom decku se nista nije desilo..







 
pa nek' mi neko opet kaže kako je traktor bez kabine prava stvar , vjetar u kosi i ta sran.a
ovaj vozač i jeste odgovoran za prevrtanje jer se verovatno pokućao ovdje popeti i prebacio nazad (ipak mu nije ništa a to je najbitnije), ali bezboroj je nepredvidjenih situacija gdje ode glava za sekundu
 
isao je uz dolmu, i nije ni bio svestan da je na vrhu pored puta zastitna ograda, popeo se prednjim tockovima, odliglo mu prednji kraj, on stisnuo kvacilo traktor poceo da se vraca, zaneo se i pri vracanju i prevrnuo, sreca u nesreci ko zna kako bi se zavrsilo
 
Meni je iskreno zao traktora,Mada se po ovome vidi Da MTZ traktori su kvalitetni i da kabina nije se uopste savila Znaci prosla je ATEST :D ,Lep traktor! Mada otisla su stakla uglavnom Malo farbe i Mocice da se vozi!,nije bitno kako je traktor prosao Nego da vozacu nije nista! Traktor se da ispraviti Ali on nikad :(
 
2m3l8jq.jpg

fulzsk.jpg

2l9qj2p.jpg

Zaglavljena prikolica 8 tona sa 4 rezervoara po 1100 litara,uleteo u neki malo koriscen put,i eto belaja...ali uspesno je mali lav ipak izvukao...blokada je cudo.
 
eee ovoga sam gledao i kapa dole , klanjam se do crne zemlje


djeluje kao reklamni materijal ali vrijedi pogledati

pokušavam da nadjem lika koji se sa žabom popeo na kocku visine 5 metara bez ikakvog pomagala ali nemožem da nadjem na YT
 
Nazad
Vrh