Nikad ovako !

abro je napisao(la):
Još jedan.
2u46jiu.jpg
Ovo je na raskrsnici za Kulpin i maglić kod stanice i Casablance ? :sta:
 
zswu3p.jpg
28kmpty.jpg

posle ce biti: ""vozim ja lepo slusam radio kad odjednom tocak prodje pored mene"" Proletos ga je slupao bio mu skup akumulator, sad ga mrzi da promeni tri brezona, svakakvih budala ima.
 
@mirko_markovic67

U mom kraju je to sasvim normalan prizor,a posle kad se nesto desi,joj nedaj,drz ga,kuku majko ::lose:: :haha:
 
mirko_markovic67 je napisao(la):
zswu3p.jpg
28kmpty.jpg

posle ce biti: ""vozim ja lepo slusam radio kad odjednom tocak prodje pored mene"" Proletos ga je slupao bio mu skup akumulator, sad ga mrzi da promeni tri brezona, svakakvih budala ima.

Ovaj ne da je lenj nego nezna , pogledaj kako je napravio lepe okrugle matice bice belaja kad se probusi guma :haha:
 
Још да знате по каквим брдима човек вози, нема ни један квадрат равне површине и увек је по шуми плус ракија...
 
Ne znam šta su joj radili, ali i da ga ugrize dete može da preživi fras ::lose::...ne bih se ja ovako glupirao :nono:
 
Napisao sam komentar o roditeljima ovog deteta (ili već o onome ko ga je stavio pored zmije), al' sam ga izbrisao jer ne priliči civilizovanom čoveku. ::lose:: ::lose:: ::lose:: ::lose::
 
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ICXh-fOHmYg&feature=player_embedded[/youtube]
Svake godine 15. mart obeležava se Svetski dan prava potrosaca.Taj simbolican dan je odabran od strane kineskog milionera da se osveti na svoj Lamborgini.Na kratko vreme posle redovnog servisa doslo je do kvara na autu pa je odlucio da zaposli nekoliko ljudi da ga kompletno uniste. :udri:
 
Hahaha trebali su lepo da uzmu tenk od 60 t, pređu preko njega pa rikverc i tako još jednom, a onda reciklaža :haha:, a ovako su mu sigurno skinuli sloj poliranog voska :haha:
 
Nesekiraj se,desava se, ja sam prosle godine sredio dva komada na istoj prikolici doslo mi da se ubijem.
 
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=q3ewLoh9kIA&feature=related[/youtube]

Ko ima taj i lupa ! :haha:
Post je spojen: [time]среда, 30. март 2011. 08:06:25 CDT[/time]
_________________________________________________
 
Nazad
Vrh