Neki deo bosch pumpe???

Pumpa Lucas mi je vise puta skidana sa perkinsa T6.3544 motor dimi i dalje dali da nosim opet pumpu kod nekog drugog bosiste ili da kupim neku drugu pumpu.Znam da mi se njih nekoliko zalilo na imt 5106 da su poludeli urade na traktoru generalku i mucila ih pumpa nema kome nisu nosili u pocetku lepo radi onda motor pocinje da dimi gubi snagu... kad su novu pumpu nabavili traktor im se preporodio.E sad dali je isplativo kupiti novu ili naci neku drugu polovnu u boljem stanju stvarno neznam.Kontaktirao sam njih nekoliko neko nema neko mi nudi da probam sa IMR 120.Ljudi pocinju da me ozbiljno sludjuju svaki majstor svoju politiku vodi
Moj savet je,ako mozes odnesi pumpu u IPM u Bg.Nadem se da rade pumpu za perkinsa.Ostavis i kad urade posalju ti je nazad.U Srbiji jedino oni znaju da urade pumpu kako stvarno treba,e sad svi mi nosimo pumpe kod kojekakvih priucenih bosista i ono kao funkcionise,ali koliko i kako...
 
Nasao sam coveka na IMT sajtu uvozi original perkins delove rekao je da ce da javi cenu pumpe za koji dan nije mi bas hitno ali do jeseni se moram snaci jer u tu pricu verujem ko je vise puta skidao i napatio se pa kupio novu pumpu i resio problem
evo sajt za delove http://www.perkinsdelovi.com/
Motor je na klas kombajnu netrosi mi ulje nije ni oslabio koliko mi se cini tu izgleda fali nijansa da se otkloni dim ali izgleda da nemogu to majstori da odrade sada ima snage ali dimi ne jako jesenas je i dimio kao parnjaca i gubio snagu posle 2 kruga u soji.Onda stanem i na drukalicu pumpam pa nastavim
 
Nazad
Vrh