Muzika u traktoru

Zelim da ugradim u Ariona kvalitetnu muziku. Zvucnike sam izabrao ali mi pravi problem radio jer se ne razumem u njih. Onih standardnih 45 W mi je sasvim dovoljno. Ne interesuje me da vristi sto glasnije nego mi je KVALITET zvuka prioritet.

Koji mi radio preporucujete? Neki Pioneer ili Kenwood ili nesto trece? Ako neko iz iskustva moze da preporuci pored proizvodjaca i odredjeni model bio bi jako zahvalan.
 
Zelim da ugradim u Ariona kvalitetnu muziku. Zvucnike sam izabrao ali mi pravi problem radio jer se ne razumem u njih. Onih standardnih 45 W mi je sasvim dovoljno. Ne interesuje me da vristi sto glasnije nego mi je KVALITET zvuka prioritet.

Koji mi radio preporucujete? Neki Pioneer ili Kenwood ili nesto trece? Ako neko iz iskustva moze da preporuci pored proizvodjaca i odredjeni model bio bi jako zahvalan.
Cici ja sam ugradio ovakav u rusa i prezadovoljan sam zvukom,a u arionovoj kabini ce jos vise kvalitet biti izrazen
 
I ja sam za kenwood, jvc dobar, soni odlican....

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Svi su dobri, ali najbolji su koji imaju telefon funkciju. Inače, za dobar sound najvažniji su zvučnici.

IMG-20200229-124223.jpg
 
Da li se vama desava da na primer jedna radio stanica u bilo koja 3 smera radi super bez smetnji,ali u cetvrtom smeru (bilo kretanja ili stojanja) ne radi nikako?
 
I meni se to desavalo idem u jednom smeru i kada se okrenem u konta smer pocinje da susti i krci ne moze da se slusa.
A uzrok ne znam, niti sam se ikada zapitao

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
То ми се и на ауту дешава.....поготово код једног семафора у селу......баш кад на њега станем оно шушти ли шушти и креће пи пи пи пи и сам тражи станицу али џаба ту бунар.....баш и мене занима ако неко зна да опише народским речима одговор.

Послато са IQ1019N помоћу Тапатока
 
.....ти је између ушију.
Јел и теби, код пржионице?


Послато са IQ1019N помоћу Тапатока
 
Imam tri traktora. Kod ovih starijih kad idem prema (ili obrnuto) Mađarskoj prijem super, a kad okrenem prema Bosnoj loše ili nikako. Kod ovog novijeg nema nikakvih problema ni u jednom smjeru. E sad, da li radio-talasi vole markantne tratore ili je ipak do hardvera, ne znam. :sneaky:
 
Nazad
Vrh