MTZ Belarus

Kupujem linisku pumpu za rusa 820 polovnu ..neispravnu ako neko zna nesto - nekog ko ima- prodaje ...pisite.
 
Sava Bata, vidi sa majstor Brankom iz Srbobrana, čini mi se. Ili član nebojša100 nešto zna? Branko mi je izašao u susret sa nekom sitnicom od boš pumpe, pa verujem da ih ima polovnih.
 
Када сам гледао сајтове на иностраним огласима велика већина плаво-црних и плавих мтз-а је била из Украјине. Овде у околини има плавих 552 и 82 још су у погону.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Ima plavih kod nas
I onih bela kafa braonskih oni su mi naj lepši

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
ja posedujem jednu od tih plavih ptica
cebc02359f3bdd784abe7a32d56775da.jpg
 
Oranje spremanje???
Ali bar nihovih vuča ima svuda, moš uvek strpati

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Spremanje rau 2.8 dupli rotori, nema potrebe, kao i oranje 2x35, ako ta dva ne moze vuci bez prednje onda bolje da lezi kuci, radicu sa 542
 
Ja zimus kad iskljucim prednju vucu u oranju tapkam u mestu, rus bez prednje je skoro ko 560 sa malo vise brzina.

Nisi ni svestan koliko proklizavanja imas.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Čim upalim prednju ko da mu vetar dune u ledja bogte... Šalu na stranu, i kad nije neophodno ipak mu znači kad već ima... Tandem zmajevki iz njive, pa još duple duži, uf bez prednje malte ne nikako...
 
Орем са 820 увек без предње .По сувом и кад су услови иоле нормални не видим никакве бенефите од предње вуче ,а кад је здраво блатњаво и мокриш онда му не мож помоћи ни шест предњих вуча да имаде
 
Nazad
Vrh