MILOŠ D.T

Miloš D.T

Član
Učlanjen(a)
24 Mar 2009
Poruka
4.573
Lokacija
Donji Srem - Pećinci
Evo ovako!Zovem se Miloš imam nešto svoje zemlje , od živuljki imam krave ,bikove,svinje itd.Od mehanizacije posedujem sledeće:

IMT 5270

1KOM 5136
2KOM. 539
1KOM RUSA STARI TIP
IMT 578
PRIKOLICA 4 KOM
VADILICA ZA REPU 1 KOM
UTOVARIVAČ 1 KOM
CISTERNU CREINA 5000L
KOSAČICU POLJSKU(PROŠLE GODINE KUPLJENA NOVA)
PRESU WELGER AP42
TANJIRAČA 3
DRLJAČE 2KOM

To je to valjda :haha: :haha: :haha:
 
to je to samo nesto nisi dobro ovo za prikolice i tanjirace neznas tacno hehe bravo legendo imas ovde vozni parku ::svaka cast:: boli glava bravo bravo nema sta veoma dobro !!dobro dosao :ppozdrav:
 
Imas 13 traktora, svaka cast, bravo ::svaka cast:: ::svaka cast::, postavi i slike nabrojane mehanizacije :osmeh: znam da ih ima mnogo al aj bar od necega!! Pozdrav :ppozdrav:
 
Svaka ti cast i skidam ti kapu, al na 200 jutara zemlje ti imas 3 traktora jaca od 200ks, sto se po meni nikako ne cini isplativo.

Ljudi u mom kraju gdje bas i nije ravnica, rade 200-300 jutara s traktorima slabijim od 200ks. Najjaci traktori u blizoj mi okolici su ursusi 1634 i to samo 2 komada za koje znam... Sve ostalo 100-120ks i ljudi sve stizu...


Ajde, molim te da poslikas ove zglobne traktore malo detaljnije, ili bar kabinu malo detaljnije, i hidrauliku iza ;)

Jos jednom, svaka cast na mehanizaciji, al najjaci dio mi je onaj s tanjuracama i prikolicama ;)
 
Ziv bio i veliki narastao! Da bude lep na majku i pametan na oca! ::vino:: :veseljak::
 
Nazad
Vrh