Mercedes Benz

Unimog i Actros nema svrhe porediti jer nisu ista kategorija.Unimog moze da vuce vagone i da prolazi kuda idu dzipovi a actros je samo za transport i to po asvaltu .
 
6ibeo1.jpg

Dobri traktori. Meni se svidjaju.
 
Da su toliko dobri ocito bi se jos pravili. Verovatno imaju neku manu,pre bih rekao u ceni nego u kvalitetu,ali ko zna sta je po sredi :sta:
 
ja sam video novog koriste ga putari kao specijalno vozilo kače mu svakakve priključke
 
24x2al3.jpg
2hevwc9.jpg
Evo danas sam uprolazu slikao ovog lepotana. Delovao je predivno i znam da ima 90ks. Nije radila garaza da bi se nesto vise raspitivao za njega. Pozdrav svima. :cao:
 
poznam jednog tipa koji je u selu nedaleko od Vinkovaca posjedovao jednog takvog MB 1600 imao je 160ks nekoliko godina vozio je pšenicu u silos i to obavezno po dvije troosovinske kamionske prikolice i povišice gore.kada bi kretao sa tom kompozicijom obavezno bi se malo onako zanio ljevo desno i tad bi krenio bez problema.pričajuči sa njim rekao je da če prodati JD 4955 i uzeti još jednog takvoga,kaže da se u poslovima bolje ponašao nego JD
 
Nazad
Vrh