Mazalo Bosanac

mazalo

Član
Učlanjen(a)
30 Sep 2010
Poruka
61
Lokacija
gradacac
Ma odlucih i ja da se prikljucim ovom forumu posto ima dosta dobrih tema o poljoprivredi , inace se bavim iskljucivo poljoprivredom , imam 39 g. i nisam naj vjestiji sa kompjuterom pa me izvinite ako dodje do nekih greski. Od mehanizacije imam, traktore case ihc 4220 94.g. , imt 539 2005 g, , kombajn zmaj 133 89g , presa welger 45, berac sip tornado 40 2002 g , sijacica za kukuruz olt psk -2 2003g, silokombajn pz mh 80 sl, prevrtac sijena uro 320, zgrtac sijena sunce , plug 14coli 2-brazni olt,tanjurace 20 leskovacke, kosacica dubrava i prikolica loznica. Cim skontam kako se postavljaju slike bit ce tu. Obradjujem oko 7 hektara zemlje i to je to .
 
Dobro došao Mazalo ::svaka cast:: ima puno tema,pa ćeš da se načitaš ::namigivanje:: ajd postavi koju sliku od mehanizacije :ppozdrav:
 
@ mazalo

Dobro došao na forum. Da li sam održavaš mašine koje imaš? Napissao si da imaš berač Tornado 40, pa me interesuje, a verujem i mnoge druge članove, kakva iskustva imaš i šta si imao pre njega?

Pozdrav od Mirka iz Kule. :cao:
 
Ma uglavnom ih sam odrzvam osim kombajna za psenicu, sto se tice tornada 40 imam ga vec 8 g. prije sam imao doduse samo jednu sezonu 35 icu sipov
takodje , ma tornado 40 je puno bolji i nisam imao nekih problema sa njim , nije neki najbolji cistc kukuruza ali se to da sredit a inace je lahak za vuc i brz je u radu ,ja ga vozim sa 539 i idem uglavnom u 1 brzom a ponekad moram i 3 sporom uglavno kada se bere ns 640 jer on raste previsok, sreca sada se kod nas uglavnom siju pioniri b-23 i n-43 koji ne rastu visoko bez obzira na sklop sijanja, a i dobro se cerupaju tj nisu "zilavi". Neznam sta te konkretno interesuje u tornada 40 pitaj ?
 
Nazad
Vrh