Majstor Đura i (ne)održavanje kombajna

Odg: Laverda

sad nisam u toku :sta: , danger 16 godina, po koji put?e garant si neka dedekanja......
kakve pare, ja nista neznam o tome, gde su pare tu moram i ja biti :osmeh: :osmeh: :osmeh: :osmeh: :osmeh:
 
Odg: Laverda

e vi se nasli sa penzionerom starim nastavljati :haha: :haha: :haha:,nego ajmo mi o laverdi da raspravljamo dok poglavica nije iskocio iz zbuna i digo onu cuvenu tablu :off_topic:, :osmeh:,i kaze"e jest vam lako da odete u .... :osmeh: :osmeh: :osmeh: :cao: :ppozdrav:
 
Odg: Laverda

moze gregorije prijatelju ti daj pare :D
znam ja dangera nije ona tako opasan,sretnemo se oko skole :osmeh: a znanje je pokupio radeci kao segrt kod glavnog majstora u sidu Vlade Rumpla i sve sto prica su zapravo reci vladeka i taj covek mu odrzava svu mehanizaciju :bravo:
 
Odg: Laverda

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha:,sta bulaznis ti :haha: :haha: nije kadar ni svoju da odrzava :haha: :haha: :haha:,i opet vi bezveze,neko ce misliti kako je ova tema popularna,umesto o laverdi vi o svemu i svacem :nono: :nono: :nono:,sad ce poglavica da galami samo sto nije :osmeh:
 
Odg: Laverda

ne raspravljam vise nista, dangeru lazes me i necu vise da pricam, ja sam tebi u privatnim porukama da i broj telefona i rekao sve o sebi....nije u redu........ ::lose:: ::lose:: ::lose::
 
Odg: Laverda

nije on meni gazda,ja radim za kliniku :haha: :haha: :haha:
vladek je tvoj boss :D :D
i nemoj da se izvlacis na v.r. kad ti on pravda izostanke u skoli :D :D :D :haha: :haha: :haha:
 
ej sumnjiv mi je taj danger :sta: ,a da ga razbijem? necu druze neboj se
u bas smo otisli sa teme, cugi ce kandzijati.....ma da dobar je majstor djura, netreba ga menjati, eto malo i o temi :D
 
Ma sad mož se trkate, krpite komonrejlove, samo nemo' se ljutite, a greg džabe si mu da broj kad on nema tilefon! :osmeh:
 
eeeee,deco deco,vidicete vi kako je to kad dodjete u moje godine pa vam se mladji rugaju i vicu deda djuro,i kad budete morali piti pola doze vijagre da nepisate po opancima a nesmete celu dozu zbog srca :haha: :haha: :haha:
 
Možda nije problem do tebe, znaš kad deda ode u apoteku i traži veliko pakovanje viagre i apotekarka se popne na merdevine da dohvati sa police, deda malo zaviri ispod mantila i kaže "Neka ne treba, nije do mene, do babe je!" :haha:
 
heeee vidi ovo nisam znao da sam se citavo vreme dopisivo sa dekom koji joj razmislja o vijagri.
djuro djuro bog te mazo :haha:
 
Nazad
Vrh