Lucerka

Sto bi rekli,jedna trenutna :)
288797331_3247310062155299_3206490781110127668_n.jpg
 
Pozdrav drugari.

Molim vas za pomoc. Ove godine zasnovana mlada detelina na 3 hektara. Prvi otkos 62 bale na celu povrsinu nije bilo mase a i kazu prva godina samo da izvuces ulozenu mada kako je krenulo nema se izvuci ni za naftu. Prskao posle prvog otkosa sa decis extra. Danas u obilazak pojavile vasi u veliko broju i iskreno vise i na znam sa cime prskati i sta raditi?
 
Poslednja izmena:
Pozdrav drugari.

Molim vas za pomoc. Ove godine zasnovana mlada detelina na 3 hektara. Prvi otkos 62 bale na celu povrsinu nije bilo mase a i kazu prva godina samo da izvuces ulozenu mada kako je krenulo nema se izvuci ni za naftu. Prskao posle prvog otkosa sa decis extra. Danas u obilazak pojavile vasi u veliko broju i iskreno vise i na znam sa cime prskati i sta raditi?
Decis extra je trebao da resi vaš ali uz okvašivač,ja ga koristim godinama u kombinaciji sa es plus okvašivačem i briše skoro sve forme insekata.Probaj Afinex ili Fastac ako mislis da je problem u decisu,ali beu okvašivača....teško.Pozdrav.
 
Gde nabavljate reglon (forte) - ili bilo koji dikvat? - ako uopste ima gde, neke stare zalihe, i tako to... Affinity sam nasao... znamo svi kako dejstvuje... zato pitam.
 
Mislim da nema, ali bih nabavio i za iducu godinu, posto mi se cini da je dosta tesko za nabaviti. Mada sam sad dobio neku ponudu (affinity) sto mi je sumnjiva (jako povoljno, bar mi se tako cini).
Sutra cu napisati kako sam prosao.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh