LS Tractor

Odg: LS Tractor

bice sutra-prekosutra.
 
Odg: LS Tractor

v7cdpx.jpg

abo8kn.jpg

2a92zcj.jpg

15pke2o.jpg

107vx5d.jpg

2z6caqc.jpg

11bit5s.jpg
evo i mog korejanca. ajd na :ppozdrav:
 
Odg: LS Tractor

Čestitka za traktor. :ppozdrav:
Primedba ,stavi neku zaštitu na zid da ga auspuh ne ubrlja kad pališ.
 
Odg: LS Tractor

Goxy, lep traktor. :D
Jel to na polednjoj slici reduktor? Ručica se po liniji pomera?
 
Odg: LS Tractor

Bio sam da vidim traktor kod goxy-a i iznenadilo me kako traktor radi bukvalno kao auto tipa golf 2,cak mu i para izlazi iz auspuha sto nikada nisam video,sve u svemu traktor ko bombona.Za ostalo cemo videti vreme ce pokazati :D
 
Odg: LS Tractor

nevidim probne tablice ? valda nije bilo problema putem , ( ma praznik je pa i oni odmarali ) sutra sam kod tebe :ppozdrav: :cao:da ga ošacujem
 
Odg: LS Tractor

Придружујем се честиткама!
Питање за Goxy-a не види се на сликама,јели то "U-serija" или "Plus serija" .!?
 
Odg: LS Tractor

to je "u serija" u njoj su traktori do 57ks. "plus" serija su od 70-90ks mada postoji i od 100ks koji se do sad jos nisu pojavili u Srbiji. plus 90 je taktor je savrsen,samo sto je dosta lak
 
Odg: LS Tractor

Imenjače da te traktor dugo godina služi :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
Reci mi kakav im je servis i snadbevenost sa rezervnim delovima .
 
Odg: LS Tractor

Baš zbog te kilaže ja mislim da je PLUS70 savršen traktor. Za 70 ks je ta kilaža koju ima sasvim ok a za 90 konja je mala. (I ne samo kilaža već i veličina motora, bar ja mislim da je 3.2l zapremine motora malo za 90 ks.)

U mojoj zemlji bi pravih 70 ks bilo sasvim dovoljno za 2x14" plug i setvospremač 2.5-2.9 m. A nije velik ni za sejalicu, ciklon i prskalicu (doduše nisam gledao kakve sve kombinacije razmaka točkova poseduje). Za transport ne znam kakav je, u saobraćaju je verovatno ok ali ne znam kakav je kad treba izvući teret po kaljavoj leniji.

Živo me zanima da negde vidim slike i tehničke karakteristike tog od 100ks.
 
Odg: LS Tractor

sto se tice servisa trebalo bi da budu odgovorni,imaju kombi vozilo sa svim mogucim alatima,a sto se tice delova kazu da im sem filtera,kaiseva i ulja za sad nista nije trebalo. sedamdesetka je za traktor te snage pun pogodak,meni je bila prevelika jer mi treba traktor i za vocarstvo,povrtarstvo i ratarstvo pa sam se odlucio za ovaj iako jerazlika u ceni mala. negde na guglu sam naisao na stotku.
 
Nazad
Vrh