Licitacije poljoprivrednih masina

case je kupio moj kup,cenu necu da pominjem,Samo mi nije jasno u jugo komerciji je pomenut i traktor Case 9220 koji nije uopste bio na licitaciji,neko se umesao pre licitacije i kupio.
 
Za koliko su otisle zmajevke bez tockova?
Jedna od kompletnijih zmajevki, al takodje bez tockova je otisla za 230 hiljada +PDV, ostale, takodje kompletnije prikolice, koje sam ja cuo su bilo oko 170 hiljada i slicno, bila je guzva pa se nije bas sve moglo pohvatati.
A bilo je prikolica sto su pocetne bile po 300 i 500 evra, te ne znam posto su prodate.
Ono sto je meni zasmetalo je sto se ne zna koje imaju a koje nemaju papire, pa je pitanje kako to i registrovati.
 
Poslednja izmena:
case je kupio moj kup,cenu necu da pominjem,Samo mi nije jasno u jugo komerciji je pomenut i traktor Case 9220 koji nije uopste bio na licitaciji,neko se umesao pre licitacije i kupio.
Bio je jedan traktor sa oznakom 9220 crveni iza kombajna, kad su prelazili sa kombajna on je dosao na red, pa bageri. Jedino....to nije traktor, to je sasija bez tockova, kabina I limovi sa strane, jedna truba skinuta....otisao za oko 2000e.
 
E stigo i ja kucici,bilo lepo,a vidim bilo je jos forumasa samo nisu hteli da se jave....Zahvaljujem se braci Spajic na gostoprimstvu.
 
imag0084.jpg

imag0085.jpg

imag0086.jpg

Deo krndija...
 
hvala za snimak, ova zadnja slika 3. pored bele jakne sa leve strane sam Ja...trebali ste javiti da slikate onda bi se okrenio...:haha:
 
Bio sam,i jednom recju OTPAD.
Kombajni Zmaj 171 su otisli za neku realnu cenu,od 340-480 000,jedino je zadnji nateran na oko 800 000,koji je bio "kompletniji"mada svi su nekako podjednaki bili koliko sam primetio.
A za Case kombajne,nemam reci,relativno mladi,a rascerupani da je to strasno. Taj malo kompletniji je otisao za oko 880 000. Cena slicna poslednjem zmaju 171,ali ima dosta ulaganja. U kabini nema ni sediste,a o ostaloj elektronici,da ne pricam.
Zao mo je sto sam uopste i dolazio,ali nisam se ni dugo zadrzao. Mogu reci da je licitacija bila dobro posecena :D
Sve pise,samo treba procitati.
 
Mi smo bili,utisak je tuga,cemer,i jad...obisli masine i matori isao sa nama,tako da on nije ljubitelj posmatranja onog sto ga ne zanima,i krenuli kuci i pre nego je pocela licitacija.
 
Zahvaljujem se braći Spajić na gostoprimstvu i ostalim kolegama na druženju :ppozdrav:, a što se tiče licitacije i mašina katastrofa, dobar deo za Smederevo.
 
Nazad
Vrh