Licitacije poljoprivrednih masina

Pre x godina u Žarkovcu na licitaciji menjač,centralno kućište i komplet desni reduktor bez levog za 577 otišao po ceni od 2500 eura.Njih trojica licitirali da se pobiju.
 
Jako davno sam bio na licitacijama a tek sada ko zna kada cu,mnogo ljudi na razgledavanju posle ne znam na nadmetanju jer sam otiso kuci po mojoj skromnoj proceni vecina nakupci malo pravih poljoprivrednika.Pogledacu za par dana sta je ostalo neprodato ali su pocetne cene bile nepristojno visoke
 
Pocetne cene ne znace nista...za zmajevke se terali ko pravi,a nemaju ni rude,gibnjeve,osovine,stranice,klipove...groblje...dok je npr traktor kormik 230 ostao za relativno prihvatljive pare-kao i kinezi 804,1204,dajc agrotron...
 
YTO 804 su bili oko 500.000+pdv kao i kocka 1204. Za x1204 ne secam se pocetne cene.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Preprodavce traktori ne zanimaju.

Naprotiv,par preprodavaca je bilo...oni su i naterivali cene mtz i prikolica(ili onog sto je od njih ostalo)

- - - - - - - - - -

YTO 804 su bili oko 500.000+pdv kao i kocka 1204. Za x1204 ne secam se pocetne cene.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tako je,stim sto mi rece jedan od radnika iz sela da nisu umali vecih problema sa njima sem prednjeg trapa...motore im je pohvalio da su izdrzljivi.inace ti traktori su vecinom radili prskanje i transport.
 
U OZZ Srem-u u Indjiji 11. januara nova licitacija. Na prodaju dva Belarusa MTZ 82, jedan 1999 god po ceni od 5000 € a drugi 2002 god po ceni od 5500 €.
 
JUGOKOMERCIJA“ODRŽAVA JAVNU PRODAJU – LICITACIJU, KONJA GALOPERA KOD
''AD ZOBNATICA'' NA ADRESI SUBOTIČKI PUT BB, BAČKA TOPOLA U KRUGU ERGELE
U SUBOTU 14. JANUARA 2017. GODINE SA POČETKOM U 11 ČASOVA


Na prodaju ce biti ponuđeno 16 grla konja, punokrvnih Engleskih galopera, polukrvnih, radnih,Zobnatičkih...
Godine rođenja konja su od 1994. do. 2013.
Sva ponuđena grla imaju pasoše.
Početne cene se krećuod 440 do 900 EUR.


Razgledanje konja ce se održatiu krugu Ergele
u vremenu od 09:00 do 11:00 na dan prodaje.


Za detaljne informacije kontaktirajte nas na telefon: 021-6301-701



30lfam0.jpg


www.jugokomercija.com
 
Nazad
Vrh