LG hibridi kukuruza i suncokreta

komsija ti si skoro pa u bg sto ne odes direktno u semensku kucu i uzmes?akooni nemaju ne znam ko ima... ja da sam tako blizu otisao bih kod njih :D mogu ti dati broj tj sajt njihov

- - - - - - - - - -

http://www.limagraincentraleurope.com/images/commun/logo_lg_300.gif

- - - - - - - - - -

Limagrain d.o.o. Radnička 30a, 21000 Novi Sad
tel: +381 (0) 21 4750 788, fax: +381 (0) 21 4750 788
e-mail: office@limagrain.rs
 
Jel ko sejao LG 35.40 iz fao grupe 550 ?! U ogledima je od 2010-te uvek medju prvima u grupi i uopste! Gledao sam ga na Youtube,kratak ali budzurast klip i do 20 reda zrna,tanka sapurina!
 
KOd nas ove godine biće zastupljeni Agrister, 35.35, antis, 37.10, 35.62, Helen,Janet. Ima li ko iskustva sa 35.62?
 
Meni danas javili za Agrister sa poncom i Antiss bez ponca, iz Francuske stiglo seme.
 
Agristere LG35.35 i LG30.491 sve sa ponchom stiglo kuci dok suncokret 56.35 stigao ne tretiran i predeklarisan tako da ce da vidimo kako ce da se pokaze.Do sada jako dobra iskustva sa LG
 
Ja sam danas u zadruzi uzeo "Poncho", dzak je 4,5oo din, neto masa 7kg.
Prvo sam pomislio da mi uvaljuju kojesta, jer su dzakovi samo prostepani kanapom, a onda sam video da je deklaracija zalepljena na dnu dzaka :osmeh:
 
agrister, kod nas kise nije bilo vec davno
vhx95j.jpg
 
danas sam obisao lg suncokret 56.58 cl sejan 27.04. na 23 cm razmaka :off_topic:
uopste mi se ne svidja izgled,kao da je na njivi pomesano vise vrsta semena
glava suncokreta ima od 15-30 cm precnika :zli:
a sturih zrna po obodu glave suncokreta podosta ih ima
 
danas sam obisao lg suncokret 56.58 cl sejan 27.04. na 23 cm razmaka :off_topic:
uopste mi se ne svidja izgled,kao da je na njivi pomesano vise vrsta semena
glava suncokreta ima od 15-30 cm precnika :zli:
a sturih zrna po obodu glave suncokreta podosta ih ima

sta da radim ? da izvedem komisiju ? promoter nije hteo da idemo na njivu !
 
da ti kazem da i kod mene dignut pritisak od njih u jednoj vreci 35-ce pola semena bilo plavo a pola crno nisu ga zaprasili dobro niko je i osto ali ako bude slabiji od neome ima da batalim Lg
 
sta da radim ? da izvedem komisiju ? promoter nije hteo da idemo na njivu !
Normalna pojava u zadnje 2 godine da ima sturih zrna u LG suncokretu.Mozda ne voli susno vreme.Iza kombajna ima dosta praznih zrna,dok u Singentinim hibridima skoro i da nema sturog zrna.Izgleda da se i ja posle ove sezone rastajem sa LG suncokretom.
 
Nazad
Vrh