Landini

vedran R.srpska je napisao(la):
e ajd mi ovo neko objasni

2a61jpz.jpg

Znači ovi uski, visoki točkovi su samo radi povećavanja klirensa ili ima još neka svrha?
 
Ovo ne moze klasican fabricki traktor da uradi...mora da se ucvrsti prednja osovina jer ovo da probate sa bilo kojim traktorom prednji tockovi ce i dalje stojati na zemlji a zadnji u visini tako da je neizvodjlivo..... :cao:
 
Tako je druze.
Imas 2 osnovna poboljsanja
1 poveceva klirens
2 uske su gume tako da manje gazi od standardnih sirokih...(koristi se kod usko sejanih kultura na 50cm medjurednog razmaka,npr soja,repa ili neka druga kultura).
 
Cek jel i sad mislis da te zezam ??
North ARMY je napisao(la):
Imas 2 osnovna poboljsanja
1 poveceva klirens
2 uske su gume tako da manje gazi od standardnih sirokih...(koristi se kod usko sejanih kultura na 50cm medjurednog razmaka,npr soja,repa ili neka druga kultura).

Sta bi ti jos od tockova osim da povecaju klirens i smanje gaznu povrsinu ?? :sta:
 
Dobri su, niko ne dade podatak koji je klirens sa ovim visokim točkovima. Predpostavljam da su oni solo deo koji može na svaki traktor ne samo za Landini.
 
Ne verujem da ces dobiti odgovor koliki je tacno klirens jer je to nesto vanserijski,nemas oznake guma...tako da se sve svodi na nagadjanje.

Ako pogledas karter i zadnji most videces da ravno stoje odnosno nije samo prednji deo budzen vec i zadnji. :cao:
 
Evo nasao sam te Landinije sa visokim klirensom na youtub-u [youtube] http://www.youtube.com/watch?v=qw37ERsqoAI[/youtube]
A sto se klirensa tice pouzdano znam (otac mi radi u EUROmakini firma koja je generalni zastupnik Landini i LS traktora za Srbiju) da Landini PowerFarm koji ja na slici ima klirens od 453 mm u standardnoj varijnti a u specijalnim izvedbama maksimalno 1 metar!!!
 
Gospodine @sremac88
Lepo je to što ste nas informisali o Landiniju sa visokim klirensom i koliki je klirens na tim traktorima ali bi prvo bio red da se predstvite u delu foruma za predstavljanje novih članova pa da nastavimo dalje druženje. :cao:
 
Nazad
Vrh