Lamborghini

I ja sam zadovoljan traktorom. Radi mi sve sem oranja, ima siroke i uzane gume, a do proleca ce dobiti i adaptere za duple gume koje sam vec uzeo u istoj dimenziji i marki kao sto imam pa ce biti lepse i lakse spremati za setvu. Bio je na pocetku malo povoljniji sad je dosta skuplji
 
I jos mislim da je razlika na menjacu + ima dugme za polovljenje brzina sto je jako bitno, meni jedino to nedostaje ovo sediste,vazduh i treci izvod nisu toliko bitni
 
Kad sam ja kupovao Strike 100+ prosle godine razlika je bila to sto je naveo talianu a takodje obican ima 4-tepeni menjac sa polovljenjem, manje tegova, 2 radna svetla napred manje i nema donje poteznice. Mozda jos neke sitnica ali mislim da je to to. E sad mozda su za ovih godinu dana nesto menjali, nisam u toku
 
Jel ima neko iskustva sa Strike 80? Zanima me odnos snage i potrosnje..koliko uopste ima snage s obzirom da je sa 3 cilindra
 
Ako misliš na Lamborghini trend 80 sa tri cilindra imam ga ja.Strajk je bio sa 90 , 100,100,+ sada mislim samo 100+.
Kaži šta te zanima pa da probam d ari odgovorim.
 
Ako misliš na Lamborghini trend 80 sa tri cilindra imam ga ja.Strajk je bio sa 90 , 100,100,+ sada mislim samo 100+.
Kaži šta te zanima pa da probam d ari odgovorim.
Moja greska.. upravo taj me zanima. Koliko dugo ga imas? Zanima me bukvalno sve jer planiram kupovinu.. kolika je snaga, kolika potrosnja, kakva je udobnost itd
 
Imam ga od jesenas,generalno sam zadovoljan,nisam ništa radio veće sa njim samo sam tarup kačio i sređivao krajeve njiva ,ovilazio njive.Na hidraulici je dobar jako lako nosi tarup bočni od 700 kg skroz izbačen.Kačio sam radi testiranja viljuškar i na njemu kocku vode ukupno 1610 kg i sa tim tererom je na knap ,komotno da radiš plafon 1200 kg ukupno.sviđa mi se što je jako živahan na gasu i brz ,za razliku od Strajka 100 je ko čiigra.
Ima reverzer mehanički ,i tri moda brzina ,brze spore i puzajuće.Ako imap neki kanalokopač ili tako nepto onda je idealno.Kabina komforna velika ,klimatizovana.Najslabija tačka definitvno sedište,tursko vazdušno ali je duplo manje udobno od najobičnijeg mehaničkog gramera.
Sve u svemu mislim da je precenjen za tu cenu Meni lično je došao preko konkursa pa sam ga uzeo imače nikada ne bi kupio taj traktor za te novce.Ako si u mogućnosti idi na Strajka to je već nivo iznad.Opet ako radiš manje zemlje sa ovim možeš dobiti jednog univerzalca sa kojim mmožeš sve manje mašine koristititi i da mu bude komotno bez opterećenja. Ja sam uzeo gume 12,4 standard su mu 14,9 a ima opcija sa 16,9. Sve zavisi od tvojih potreba.
Potrošnju tu ne mogu reći jer bisam radio ni jednu operaciju normalno,samo sam se vozao.
Kod mene će raditi samo prskalicu,šartač i tarup.Možda ni prskalicu kasnije.
 
Nazad
Vrh