KWS hibridi

Da si mu pomenuo moje ime,derao bi se još više.
 
Dobar,imao sam ga prosle i predposle godine.2016 bio mi 1. 2017 2. po prinosu.Malo se teze bere ali nije straso.
 
Sa vecerasnje prezentacije KWS-a,Galenike i Timak agra u Srbobranu pod pokroviteljtvom ZZ"A-Nova"




Za ovaj hibrid kazu da je poboljsana verzija Kermesa!



- - - - - - - - - -

Auu losih li slika jbg losa kamera na mobilnom!
 
Vrhunski je konses ali se tesko bere.

- - - - - - - - - -

Sa vecerasnje prezentacije KWS-a,Galenike i Timak agra u Srbobranu pod pokroviteljtvom ZZ"A-Nova"




Za ovaj hibrid kazu da je poboljsana verzija Kermesa!



- - - - - - - - - -

Auu losih li slika jbg losa kamera na mobilnom!
Juce mi dolazio promoter kws i kaze mi za kleopatras da je prosle godine ekstra rezultate u ogledima imao, i da ga od ove godine prvi put ima u prodaji. Inace ovaj hibrid je proizveden u Srbiji u doradnom centru kws
 
Na prezentaciji nisu spominjali cenu jer ce biti i tretiranog semena sa semaforom i nesto je spomenuo samo da ce takav tretirani biti skuplji za 1000din po vreci(setvenoj jedinici)!
 
I meni je promoter isto rekao. Gratis idu oni stari hibridi koji su na akciji oko 3000 vreca (ne znam tacnu cenu). Takodje mi je pomenuo da ce moci da se dobije 3381 ispod 4000 tretiran insekticidom. Mada sam mu odmah rekao da me sam mislio da izbacim KWS jer Kerbanis razocarao, ali da cu ipak uzeti samo par vreca Konfitesa za probu. Mnogi ga hvale u okolini.
 
Imao sam konfites i kolumbaris na 5kj prosle sezone rodio je ukupno 11 tona tj. 2200kg po kj. naplativo....Tu je negde kao Dkc 5222 bio sa prinosom....
 
Informacija iz prve ruke.Bio danas promoter kod mene,na svakih 10 vreća ide jedna gratis.Postoji izbor hibrida koji su na vaučeru.Kinemas,kitty,karmas,kassius,krebs i korimbos.Pa biraj.Juče smo bili u obilazak doradnog centra u Bečeju.Mnogo automatike,pedantno,veliki kapaciteti i ozbiljan rad.Sve pohvale.





[url=http://fotkica.com/slike.php?slika=1_60700774_20180131_122057.jpg]
[/URL]
 
Poslednja izmena:
I meni je promoter isto rekao. Gratis idu oni stari hibridi koji su na akciji oko 3000 vreca (ne znam tacnu cenu). Takodje mi je pomenuo da ce moci da se dobije 3381 ispod 4000 tretiran insekticidom. Mada sam mu odmah rekao da me sam mislio da izbacim KWS jer Kerbanis razocarao, ali da cu ipak uzeti samo par vreca Konfitesa za probu. Mnogi ga hvale u okolini.
?Kako kerbanis los,akazu on uspeva i kod nalosije zemlje? Ja sam mislio Konsens,Kerbanis i Kleopatris da sejem.
 
Nazad
Vrh