Kverneland plugovi

Ljudi interesuje me ima li negde tocak za ovakav plug i koliko bi to moglo da kosta. Kazu svi da mi ne treba ali nekako sam navikao sa tockom da orem, lakse mi ne mislim o dubini kad ga pustim. Ili ako nema nigde onda mora neka budzotina i improvizacija?

 
Zna li neko specifikaciju Kvernelanda VX 100, nikako ne mogu da mu udjem u trag?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jeste li primetili da je orao samo jednom stranom, druga strana daske zardjale?
Izvinjavam se, sad vidim na pola slika su zardjale na pola nisu.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Plazevi su mu gotovi, verovatno i daske tanke a čini mi se da je nizak sa malim razmakom između brazda.
 
Ovo je prihvatljivo za moj budzet. I manje vise svidja mi se na oko,verovatno da ima da se ulozi u njega vidi se da je radio. Meni za moj traktor i odgovara sto je malo manji jedino ne znam da nije neki falican model pa da nemam posle problema.
 
Tebi baća odgovara, pogotovo što za Vogela možeš dobiti 2.500 e k'o iz topa. 😁 Dve muve jednim udarcem.
 
Иди види делови да се укакиш ако их уопште има.Ја сам могу Рабу купио у лошем стању орао две год док даске нису прогледале и дао скоро 1000е Бранку за ремонт и не жалим а платио сам га пола ове цене што си ставио....
 
Ne znam sta da radim... Razmislicu jos,vogeli su precenjeni sada...ne mozes naci solidan a da je jeftiniji od 6000.

I ovaj mi je simpatican,jedino me nervira ova budza napred i cilindar.

 
По мени овај оре за све паре...низак јесте али мислим да слаже само тако види да није усукан размери га.Што се тиче варења ако је варен на време нема једа ако је покидан па варен то је већ релативно...
 
Ne znam sta da radim... Razmislicu jos,vogeli su precenjeni sada...ne mozes naci solidan a da je jeftiniji od 6000.

I ovaj mi je simpatican,jedino me nervira ova budza napred i cilindar.

Svi su sad precenjeni,ja kad sam trazio lemkena 90 tada se moglo naci od 3000-3500e a sad oko 6000 se krecu cene

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Баш сам малопре гледао огласе, и кад нисам место воде са шећером попио ракију. Јбт па цене скоро као за нове плугове тако да ми не гине 757 још коју годину. 😭
 
Delove za Kverneland sam uzeo u Agritechnikom-u.Marka je Molbro, cene su bile više nego povoljne, raonik sa izmenjivim vrhom koštao je 3.500 rsd, veliki plaz 3.000 rsd...mislim da nema povoljnije ni kod jednog kovača.Originalni delovi su sigurno duplo skuplji ali ovi završavaju radnju+što sam prvog dana zapeo u panj i nisam iskrivio raonik niti vrh ali je pukao sigurnosni šraf tako da je prošao vatreno krštenje.
 
Nazad
Vrh