Kupovina traktora uz subvencije

isidor

Član
Učlanjen(a)
23 Jan 2010
Poruka
937
Lokacija
zrenjanin
Da li je neko ostvari povracaj od trideset posto ,za kupovinu traktora.
Koji su uslovi za ostverivanje prava za povracaj od trideset posto i kako se boduju zahtevi
DA LI NEKO ZNA
 
Odg: kupovina traktora uz subvencije

Kod mene za sad kupljeno dva Clasa, jedan 135 ks, a drugi neznam mislim da je danas stigao... A sto cujem po selu sigurno jos 6-7 kom ce biti kupljeno ove god... :bravo:
 
Odg: kupovina traktora uz subvencije

Ja ću probati da ostvarim povraćaj ove godine. Nadam se da neće biti nameštanja i da će rang liste biti pravilno napravljene. Uplati sam traktor, sad videćemo...
 
Odg: kupovina traktora uz subvencije

Nije tajna, ugrubo računato oko 80 bodova.
 
Odg: kupovina traktora uz subvencije

ja planiram da uzmem pleumacku sejačicu,i sada sam sabiro bodove,mogu da skupim 54 boda.Nesta mi malo
 
Odg: kupovina traktora uz subvencije

milos bota je napisao(la):
ja planiram da uzmem pleumacku sejačicu,i sada sam sabiro bodove,mogu da skupin 54 boda.Nesta mi malo
Za sejalicu ti ne trebaju bodovi. Sistem je isti ko i dosad.
 
Odg: kupovina traktora uz subvencije

baca je napisao(la):
Nije tajna, ugrubo računato oko 80 bodova.

Pa ti si dobar!!!
ja imam
15 na godine.
20 na površinu.
10 na broj članova.
10 na mehanizaciju.
3 na deo sredstava u kešu.
0 (6) na višu školu.(inž.preh.teh) zvao sam minis. i rekli mi da će to za školu ići na doradu :sta:
Sve u svemu 58 ili 64 !
Mislim da je malo.
 
Nisam našao temu pa ajde da ovde postavim pitanje. Da li je neko kupio traktor na lizing? Kakva je procedura oko toga? Što više informacija dobijem to bolje. Hvala svima koji nešto napišu.
 
A da li neko zna kakvi su to krediti za kupovinu yto traktora? 20% ucesca, kamata 1,5%, rok otplate 5 godina, grejs period godinu dana a garancija je kupljeni traktor.
 
Sve je tako samo si obavezan da osiguraš traktor kasko svih tih 5 godina dok traje otplata što baš i nije povoljno.
 
Nazad
Vrh