kupovina prsluka

da li znate da se organizuje kolektivna kupovina prsluka sa jedinstvenim nickom?


  • Ukupno glasača
    15
Stigao prsluk i do mene srećom poručih za broj veći pa mi knap inače ne bi mogao da zakopčam. J...ga zima učinila svoje. :haha:
 
Da je lep jeste ali i mali.
U svakom slučaju taman da visi za ukras drago mi je što ga imam. :cao: :bravo:
 
Prsluk stigao, veličina xxl taman koliko treba, samo da je napred malo duži...
Ali inače sve je OK.

Puno hvala organizatoru North ARMY.
 
I moj prsluk stigao danas,narucio sam broj veci pa sam se brinuo da ce biti velik,kad ono taman.Imam utisak kao da su brojevi nesto mali,ali nema veze bitno je da ga imam,jos da se zahvalim svima na organizaciji i ulozenom trudu.
 
evo manekeni, clan Daniel C onaj mali i ja malo veći
rmse4j.jpg


@kish
za bobeta ce biti taman, prodaj mu ga za duplo a dzep sa nickom zasijes na tange :haha:
 
pise da je xxxl ali to nisu konfekcijski brojevi, mozda i jesu ali po kineskom korejanskom ili japanskom standardu, malo mi je tesan napred bojler se puno vidi ali nema veze bar cu morati malo na dietu,
a kad obucem na majucu kratkih rukava taman je, ima da smo najvece face na sajmu, majica kacket i odkopcan prsluk a bojleri vise :haha: :haha: :haha:
 
I ja sam veceras dobio prsluk,doduse trebao sam uzeti broj veci ali i ovako je :D.Organizatoru akcije NA svaka cast :ppozdrav:
 
Stigao ,na majcu kratkih rukava dobar ,ali bez saginjanja .
Inace, svaka cast na organizaciji posebno NA , bilo je to mnogo posla .
 
@ miroslav k

Umesto sunke i slanine predi na rizu,pirinac, ima da ti pasuje. A od grceva u stomaku ima i oci da ti se iskrive.
 
Nazad
Vrh