Kukuruzni adapter za kombajn

Dobrinčan

Moderator
Učlanjen(a)
15 Mar 2009
Poruka
3.835
Vecerasnja zanimacija... Kod mene se sada odprilike svelo na sve sto zaradim usluzno dam na opravku i tako u krug...

Dobrinčan

Moderator
Učlanjen(a)
15 Mar 2009
Poruka
3.835
Danas opet defekat,"ode lezaj" na onoj maloj remenici koja dobija pogon sa ove velike pa salje na tarup i oklagije. Dodjem kuci rasklopim,kad ono nije lezaj vec je lezaj zajeo meso na remenici i dobio lufta. Nova ta dvozilna remenica stavljena pre 3 godine(a ona pre nje bila fabricka iz 89 godine) odprilike maksimalno pokosila 150k.j...e moja mala privredo i kvalitetu delova.

Dobrinčan

Moderator
Učlanjen(a)
15 Mar 2009
Poruka
3.835
Zaribo lezaj u varijatoru pa uzigo sve kompletno. Remenice varijatora su vec bile lose kao i celokupna ta osovina. Pa je promenjeno sve.

topalovic

Moderator
Učlanjen(a)
26 Apr 2009
Poruka
2.680
Danas opet defekat,"ode lezaj" na onoj maloj remenici koja dobija pogon sa ove velike pa salje na tarup i oklagije. Dodjem kuci rasklopim,kad ono nije lezaj vec je lezaj zajeo meso na remenici i dobio lufta. Nova ta dvozilna remenica stavljena pre 3 godine(a ona pre nje bila fabricka iz 89 godine) odprilike maksimalno pokosila 150k.j...e moja mala privredo i kvalitetu delova.
To je kod mene pre neki dan pokidao 2 puta varijatorski remen....zaribala osovina...

Paracinac88

Član
Učlanjen(a)
20 Jul 2018
Poruka
1.792
Konacno da stigne kukuruzna korpa za kombajn,ipak je moja bila samo za zito imala razmak od 8mm a ova ima 18mm sto je za kukuruz..videcemo kako ce se pokazati od nedelje

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока

pantelija1

Član
Učlanjen(a)
23 Jan 2012
Poruka
817
Drugari,gde se mogu naci delovi za Geringa Pca po mogucnosti da imaju na stanju?

Послато са LG-K420 помоћу Тапатока

VicaIMV

Član
Učlanjen(a)
22 Feb 2011
Poruka
526
Dali neko zna koliko obrtaja treba da ima geringhoff pca tj onaj sa jednom burgijom i fiksnim nozevima? Treba da pravim kacenje i pogon pa neznam koliku remenicu da stavim. Hvala

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

VicaIMV

Član
Učlanjen(a)
22 Feb 2011
Poruka
526
Aj molim te. U toku nedelje mu pravim kacenje pa bih voleo da bude po P. S.-u

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

cipu_84

Član
Učlanjen(a)
14 Feb 2014
Poruka
171
Lako je izracunati kad ti moderator da formulu.Ako nekog interesuje za kapela je od510-540 ob
Hvala puno, mene zanima, ja imam Capello na claas-u mega, a prethodno ga nosio new holand. To se meri na kardansko vratilo? Posto ja imam iza kardana dve brzine (dva lancanika).

Послато са Mi_6 уз помоћ Тапатока

Vrh