Kretanje cena tovnih pilića:jednodnevni,žive vage i očišćeni.

Ja moje dajem uvek po 300din. i ljudi kupuju.Tvoje vreme,struja,klanje ako ti drugi kolje niko nemože ma plati.
 
Cudi me gde imate prodju.. Jer u ns su cene okvirno koje sam naveo na prosloj strani. Mi smo nase rastocili ali se uvek ravnamo sa nekoliko novosadakih mesara.
No, ok ako vam ide
 
Mi nemamo nikakvu zaradu kad bi prodavali po njihovim cemama ili se ravnali po njima.Kod njih malo pa neka akcija piletine i to po 220 na primer Matijevic.U Univeru najeftinija cena 309din.
 
Danas poklana turica 59-i dan. Prosek 2,82 kg i rastureni po 270,0 din. za kg uredjenih. Ja zadovoljan.:osmeh:
 
Pa nisam tovario kamion:osmeh: ali u prosli petak poklana turica i polovina prodata po 270,0 za kg uredjenih. Na zalost cujem da se uredjeni dopremaju na kucnu adresu po 220 din. za kg. Mrka kapa za pilicare, ako je istina ovo sto sam napisao......provericemo.::lose::
 
Lokalna mesara akcija uredjeni kg sa 199 na 189...
Mislim da je u mom kraju borba za mrvice zarade.Da je sve prslo.....
 
Kod mene cena zivih pala na 130 i to na par desetina komada.Na kamion verovatno nije vise od 100 ::lose:: Ne usudujem se ni da zovem.:osmeh: Gde su sad oni talenti,sto su pisali za evro po komadu.Mozda su mislili minusa.Pa blizu su.:haha:


Nije vreme za zaradu.Vreme je za cuvanje licnog zdravlja,s nadom za bolje sutra.S obzirom na to sta se i kako uvozi bez carine,optimizam za zivinarstvo je proslost.:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh