Kondenzacioni gasni kotao

Stavio i ja kondenzacioni prosle godine,kuca nema nikakvu izolaciju,100 kvadrata,razlika u proseku 4-5000 din mesecno manje nego sa konvencionalnim :)

Послато са LG-H850 уз помоћ Тапатока
4000-5000 manji račun mesečno jel ovo realno ? ako jeste onda se isplati svakako kondenzacioni.... i sam hocu da stavim kotao i bas sam u delimi dal konvencionalni koji je trenutno oko 75000 sa dimovodnom cevi ili kondenzacioni u Rumuniji su valjda oko 900e ali nemaš garanciju.
 
Ja sam dao 850E iz Mađarske i nisam imao garanciju.Kupljen 2014.Ove godine prvi put očišćen.Od kvarova,zbog učestalih isključenja struje pri kraju ove sezone,stradao deo na ploči (2000 din).U pitanju je Baxi-24 kw
 
Ti si ga već isplatio odavno. Koliko bi samo dao na godišnje održavanje... Odakle nalazite na te iz mađarske gledam na kupujem prodajem niko ne prodaje ili ja bar ne mogu da nađem.
 
Meni se neće isplatiti kondenzacioni jer se preko dana grejem na 50~60 stepeni tako da mislim da mi ne igra ulogu. Da imam izolaciju ne bih razmišljao. Ko zna koliko je sad taj kotao. Inače to je odlična cena sad je taj boga oca skup.
 
Meni se neće isplatiti kondenzacioni jer se preko dana grejem na 50~60 stepeni tako da mislim da mi ne igra ulogu. Da imam izolaciju ne bih razmišljao. Ko zna koliko je sad taj kotao. Inače to je odlična cena sad je taj boga oca skup.
Ja isto nemam izolaciju.To ti je samo plus,ko je ima.Kad greješ na 50-60.Kad je debeli minus.Pisali smo mnogo već o tome.Skuplji su dosta i zato se ne isplate.Budimo malo samo realni.Ne moraš ti mene da poslušaš-ima još ljudi na forumu koji imaju kondezacione kotlove.Imaš i forume koji su vezani baš za njih i posle doneseš zaključke.Ako ne želiš ili ne možeš da investiraš-to je već druga priča.
 
Nazad
Vrh