Koliko radnih časova vam godišnje naprave traktori i kako?

Odg: Koliko radni časova vam godišnje naprave traktori i kako

a sta ja da kazem imam jedan traktor i to 560 novi tip 87 god, radim mojih 20ha i livade oko 9,5 ha.obavljam sve moguce operacije oranje, sepremanje za setvu, prskanje,kultiviranje, sejanje, branje kukuruza ,baliranje i transport, i na to sve radim usluzno branje i sejanje. moj traktor je do pre pet godina dok mu je radio sat pravio izmedju 850 i 900 radnih casova. nije ni cudo sto mi je jednom pukla radilica!!!
 
Odg: Koliko radni časova vam godišnje naprave traktori i kako

evo i ja da se oglasim, tafe uzet u novembru u ovakvoj kilavoj godini ima skoro 400 rh i sav se upiso na sve strane + rakovica 60 = ona je sad rasterecenija puno, al na njoj je sat zaglavio odavno...
 
Odg: Koliko radni časova vam godišnje naprave traktori i kako

Meni rakovica napravi oko 600rh godisnje.Sa njom sejem,spartam,prskam,baliram,grabim,berem i u transportu je u zetvi,na ursusu mi neradi sat a inace ore oko 90kj,to isto dva puta priprema i u transportu je u berbi kukuruza
 
Odg: Koliko radni časova vam godišnje naprave traktori i kako

Nemam pojma koliko sati tacno koji traktor napravi ali cca 1500litara nafte potrosim za svoje potrebe.
 
Odg: Koliko radni časova vam godišnje naprave traktori i kako

tafe 760 i neki sat, rakovica oko 100
 
Odg: Koliko radni časova vam godišnje naprave traktori i kako

Ja imam 560 movi tip, sat ne radi odavno, ali obradjujem otprilike isto zemlje kao i Strale, isto radim usluzno, tako da pretpostavljam da napravi oko 800 rh godisnje
 
Odg: Koliko radni časova vam godišnje naprave traktori i kako

ne stignem da proverim moze li neki kraci period ::traktor::javascript:void(0);
 
Odg: Koliko radni časova vam godišnje naprave traktori i kako

belorusi mi kucaju radne sate od 600 do 800. imam ih tri komada i svi su u granicama. john deere mi napravi neki 1000 do 1200 radnih sati godisnje.... rusi trasport, setva, prskanje,razbacivanje djubriva,oranje. john deere samo teske poslove oranje,tanjiranje,spremanje... to je to a radim 550 hektara... pozzz :ppozdrav:
 
Odg: Koliko radni časova vam godišnje naprave traktori i kako

Sa 560 napravim 130 r/h, a 539 330 r/h. Samo moja zemlja, nema arende ni usluga.
 
Odg: Koliko radni časova vam godišnje naprave traktori i kako

sa imt-om 560 oko 100 rč 539 150 rč 533 oko 50 rč
 
Odg: Koliko radni časova vam godišnje naprave traktori i kako

oko 100 h, freziranje, vuca cisterne, vuca ogrevnog drveta, i mozda poneko oranje....
 
mtz 1025 360rc od januara do sad :) mtz 820 2750rc za 4 godine i 7 meseci,i imt 539 1100rc za dve i po godine :)
 
imt 539 radi setvu spartanje bacanje vestaka prskanje i jos po nesto i nakuca blizu 500 godisnje, sat mu jos uvek radi, ima 7 godina i 3400 i nesto sati
belorus 1025 oko 300-350, on ore sprema i tanjira, mada laka je zemlja pa vuce vogel 4 brazde i spremac od 4 metra, tako i da ne moze da napravi mnogo na 130 jutara
i imt 560 ima oko 25000 sati, ali poslednih par godina od kako smo uzeli rusa, samo bere 20ak jtara kukuruza i podrlja oko 100 tako da ne napravi nesto vise od stotinjak
 
ja sa Claasom peglam sve od kultiviranja pa do berbe jedino ne sejem i ne vucem kukuruz to radim sa torpedom sad ce to kioti da radi a torpedo da se uda
 
Nazad
Vrh