Koju rasu svinja držite,i zašto?

Evo i ja da se malo pohvalim,ja drzim Pietrena u cistoj rasi,ove jeseni sam nabavio sa farme Union MZ cistokrvnog nerasta Pietrena sa zavrsenim testom i pedigreom,takodje sam uspeo da izvucem i suprasnu nazimicu ciste rase (Pietren),koja je pre mesec dana donela na svet 11 komada ,svi su zivi i zdravi,vrlo sam zadovoljan kvalitetom...
 
Ajde mi pomozite u čemu je fora ( cena ti je na pp ..) a navodno svi tu da se medjusobno informišemo ...? Koja je to cena da ne može javno biti objavljena ?
 
Izvini kolega . a ja i još neki pišemo u tamo nekim temama : Cena prasica . Cena tovljenika . Cena krmača pa cena ovog onog ...

- - - - - - - - - -

Predlažem da se prodaja može oglasiti u za tome predvidjenom prostoru - po dosadašnjim pravilima .

- - - - - - - - - -

Jzvinjavam se zbog skretanja teme .
 
Izvini kolega . a ja i još neki pišemo u tamo nekim temama : Cena prasica . Cena tovljenika . Cena krmača pa cena ovog onog ...

- - - - - - - - - -

Predlažem da se prodaja može oglasiti u za tome predvidjenom prostoru - po dosadašnjim pravilima .

- - - - - - - - - -

Jzvinjavam se zbog skretanja teme .
Slazem se...ali ja nisam nigde davao oglas za prodaju bilo cega,vec sam samo kao i ostali napisao sta drzim od svinja,na temi koja je predvidjena za to...
 
Колеге, видех већ пар пута неку сиву свињу са ретком длаком, али баш сиву, као миш. Није Моравка или нека друга домаћа раса. Мислио сам да је нешто укрштано, али ми данас рече човек и расу, само нисам запамтио. А није се ни он трудио, јер му нисам био купац. Рече ми и човек код којег купујем компоненте за храну пре пар недеља да је то нешто ново и нахвали их. Зна ли неко нешто више, која је то раса и које су карактеристике? Ја се у свиње не разумем баш много, али ова крмача од данас није имала више од 75-90 кг, имађе кратке ноге и јаке шунке. Остало нисам простудирао.

Хвала унапред!
 
Nazad
Vrh