Koji traktor koristite?

kod mene u vlasnistu su,imt 539,rakovica 65,fendt 600 od 90ks,fendt 614 od 155,sve je priblizne generacije 86,87god al u ekstra stanju
 
Rakin je napisao(la):
Ja imam dva Imt-558,Zakon su jedan sam uzeo skoro i odlicno se pokazo u oranju slikacu ga drugi put trenutno je pokriven ceradom,jer kabina nije ista ko na ovom mom na slici,pa nemoze u garazu da udje :cool:
Plugu ti fale pretpluznici i oranje ce ti biti ravnije i nece ti se videti lisce,inace imam i ja 558 ::namigivanje::

Post je spojen: [time]1293096339[/time]
_________________________________________________
Bora je napisao(la):
torpedo je napisao(la):
@ Rakin Na ovoj prvoj slici traktor ima preplašenu facu, valjda se uplašio oranja :haha: :haha:
Kada bude imao bar 30 godina,verovatno farovi neće biti na onom mestu :haha: :haha: ::namigivanje::
Taj 558 vec ima preko 30 god,a moj je inace'75 godiste i dalje pici ::traktor::
 
imam 3 rusa,820.prezadovoljan sam,samo sto mi je malo cudno to sto rus nemoze da ore gornju zemlju od 6 do 21 sa rezervoarom i da uzore 13 jutara,to me samo interesuje kako si to uspeo:haha: :sta:
Post je spojen: [time]1293105472[/time]
_________________________________________________

imam 3 rusa,820.prezadovoljan sam,samo sto mi je malo cudno to sto rus nemoze da ore gornju zemlju od 6 do 21 sa rezervoarom i da uzore 13 jutara,to me samo interesuje kako si to uspeo:haha: :sta:
 
29coufs.jpg
pg[/IMG]evo konjica :cao:
 
za bubisu....
Post je spojen: [time]1293124547[/time]
_________________________________________________
zaboravio sam da nabrojim traktore. belorusa 3 kom. 2004,2002,2000. john deere,4755 1991. torpeda,90 i 65.stariji su i imt 542.
 
svaki je dobar dok odradi poso loše je kad počne crkavati
rus je dobar i dosta povoljan od ostalih ali ne može da se uporedi sa nekim clasom ili fendom
jer su 2-3 puta skuplji daleko bilo da su i istog kvoliteta i udobnosti
 
znas kako se kaze attila rus za gazdu extra traktor,za radnika veliki problem. jednostavno nesaranljiva masinan. i bacuska sto je sklopio to je 820 i 82.1, ostalo mi se nesvidja. a i zalese na vece ruske traktore...
 
ne znam koliko je dobar ovaj rus 1025 jer još nismo probali u radu još nije razrađen sve je moguće videćemo kad budemo probali
neki kažu da je puno bolji od rusa 952 i manje troši
 
atila namesti instalaciju na rakovici sprzice je auspuh! inace koristimo rakovicu 60-s i imt-a 588,a cale je zagrejan za yto-a 120ks. ja opet mislim da nam nije potreban toliki traktor ali on odlucuje.
 
Nazad
Vrh