Kiraj

Taj tvoj masej koliko ima konja i za koje pare moze da se nadje i kako si zadovoljan sa njim?
 
Moj masej ima 120 ks ,placen prosle godine 18600,a sada neznam, za sada sam zadovoljan.Kupljen je u Jarak kod S.Mitrovice.
 
Jesi imao nekih veci kvarova ili neke sitnice da su te nervirale. Kako mu se krece potrosnja? Ja sam cuo da mu je losa hidraulika,kako se na tvom pokazala?
 
Sitnica je u pumpi visokog pritiska koja me nervira,ali ima jos 2-3 dana da ore pa da se zamene deo u pumpi koji kosta 20-tak e.Hidraulik je izusetno dobar i lak za rad,ali kazem ti malo je kod mene pa to nije merilo za ocenu kvaliteta traktora.Potrosnja spremac i tanjiraca oko 4 kit/kj, a oranje sam samo jednom proveravao i pokazao je oko 14-15 lit/kj.
 
Malo vise potrosi nego sto sam se nadao,ali to zavisi i od zemlje. Mada ne trosi vise od rusa,a verujem da je bolji duplo.
 
Ove godine se dosta lako ore,mozda je trosio i manje ,ovo je podatak o potrosnji iz septembra kad je bilo dosta suvo.Necu da poredim MF i MTZ iako imam i jednog i drugog .
 
Nazad
Vrh