Kioti

Mozda i padne trgovina,samo mi fali podrska od banke i da zena nečuje šta radim. :)
Na prvi pogled je OK.jeftiniji od markiranih i sa dosta dobrom opremom je u startu.Naspram Rusa je skuplji ali to nevredi porediti.
Nemam pojma,moj htt turak ulazi u 10. godinu pa valja nesto menjati :)
2c877dc79a6e180c1300a97c708aa394.jpg


Sent from my SM-A536B using Tapatalk
 
Ne znam gde ste videli taj model od 130-140ks, kada na sajtu kioti nema ni reci o tim modelima,l. Naj jaci koji oni reklamiraju je ovaj model
ae09d4ae267ea4fdd9fe18d11ad10f85.jpg


Sent from my WP5 using Tapatalk
 
Hx1301 i hx1401 su im oznake. Ima na yt.

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Imaju i oni 5 godine garancije ali da radis sve servise u roku, a to kosta straota.

Послато са 23124RA7EO помоћу Тапатока
 
Nek kosta vise ovlasceni servis, ali kad stane poenta je za 2-3 dana da se resi. Ako stane 2 meseca u jesen onda dzabe mu sve. Meni je Armatrac stao na 20 dana zbog banalnog kvara. Efekat toga je bio da sam kupio Belarusa. Belarus i da stane nema kvar koji ne moze za 3 dana da se prevazidje.
Od zapadnih ako budem ikada kupovao gledam samo lager delova i servis. To sto kosta 2-3-5% manje vise je nebitno ako kad ti treba nemas ga.
 
Kazu 5 godina garancija,na neke jake brendove plave boje je 1 godina garancija!?
Citajuci komentare na yt ispod recenzija. Za model od 120 ks nesto jedan poljak objasnjava da stalno cvili i da je nakon "3 sata poludeo u traktor". Prezentacija je bila koliko sam razumeo u nekoj polj skoli u Poljskoj. I da ce to "cvilenje" biti reseno na traktorimo od 130-140ks. Jedan Australijanac vrlo hvali masinu ali takodje naglasava da 5 godina garancije ne znaci garanciju i na hidraulicne komponente traktora. Izuzetno prostrana kabina svi kazu ,ali losa podizna moc za tu hx seriju.Na prezentaciji traktora od 130ks na NZ ima 4izvoda hidraulike i deluje mnogo ozbiljnija unutrasnjost nego li kod Poljaka verzija od 120ks. Svuda ga kao naziv krste "Kojote"
Rezervni delovi samo od jednog dobavljaca u Holandiji,tako da se odma sumlja na monopol cene delova.
Svi se slazu da mu je glavna prednost cena u odnosu, ulozeno dobijeno.
Meni je vrlo interesantan i primamljiv. Voleo bi da vidim i uzivo.kako to izgleda. Pa da sam donesem neki sud o Kojotu

Sent from my WP5 using Tapatalk
 
Nek kosta vise ovlasceni servis, ali kad stane poenta je za 2-3 dana da se resi. Ako stane 2 meseca u jesen onda dzabe mu sve. Meni je Armatrac stao na 20 dana zbog banalnog kvara. Efekat toga je bio da sam kupio Belarusa. Belarus i da stane nema kvar koji ne moze za 3 dana da se prevazidje.
Od zapadnih ako budem ikada kupovao gledam samo lager delova i servis. To sto kosta 2-3-5% manje vise je nebitno ako kad ti treba nemas ga.
CNH grupacija najbolje pokrivena trenutno.
 
Nazad
Vrh