Kalifornijski kunić.

Hvala vam
Bice to cupavi kalifornijski kunici :osmeh:
 
@LONE81. Lepi primerci drugar,nego slike su mnogo zavucene u levi gornji ugao monitora tako da se ne vide bas najbolje.:ppozdrav:
 
Muzjak i zenka 2 meseca stari:
nmko45.jpg


nz3a6u.jpg


Zenka 5,5 meseci, uparena sa panoncem
sdiec8.jpg


Zenka 6 meseci, uparena sa novozelandskim
35kpvmf.jpg


wbfbcn.jpg
 
@ LONE81. Kliknes na prozor "Idi na Napredno",zatim se spustis nize i kliknes na "ubaci sliku", pojavice ti se prozor na kom pise odaberi datoteku.Pojavi se prozor(tu je sve sto imas u racunaru),ides u folder u kome su ti slike,kliknes jednom na sliku koju hoces da izaberes i open,pa se na forumu pojavi prozorcic i u zelenom kvadratu pise''UPLOAD NEW''kliknes na to i pojaviti se u kvadratu link,kopiras je i nalepis na stranicu.:ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Kamikaza super ti zekan,koliko je star i ako nije tajna kolika si dao::novac::za njega!?

Nije tajna, sto bi bila :osmeh: ! Star je oko tri meseca i platio sam ga 700 din! Sto mislim da je bilo dosta povoljno, mada je berza bila poprilicno siromasna izborom kunica, pojedini su trazili od 1000 do 1200 din za takve primerke mozda malo starije!! Momak od kog sam ga kupio ga je nabavio od nekog uzgajivaca sa Petrovaradina(pokazao mi je i njegovu vizitku ali sam zaboravio ime :sta:)! Kad sam ga doneo kuci i pustio u kavez bilo mi zao sto nisam kupio jos jednog mozda i dva! ::jako_besan::
 
Nije tajna, sto bi bila :osmeh: ! Star je oko tri meseca i platio sam ga 700 din! Sto mislim da je bilo dosta povoljno, mada je berza bila poprilicno siromasna izborom kunica, pojedini su trazili od 1000 do 1200 din za takve primerke mozda malo starije!! Momak od kog sam ga kupio ga je nabavio od nekog uzgajivaca sa Petrovaradina(pokazao mi je i njegovu vizitku ali sam zaboravio ime :sta:)! Kad sam ga doneo kuci i pustio u kavez bilo mi zao sto nisam kupio jos jednog mozda i dva! ::jako_besan::
Pa da dosta je cena povoljna,e pa neka ti napravi gomilu zecica:ppozdrav:srecno!!!

- - - - - - - - - -

Unisti me juce kalifornijska .... okoti se i sve ih izgazila
Ala pa to je bas steta::lose::...Pa jel joj je bio prvi okot ili se nesto drugo desilo pa da je sve izgazila?!
 
Pa mozda joj neka stetocina(mis...) usao u gnezdo i pomesao mirise sa njima pa je ih je zato odbacila...ako ti je leop kotila do sada onda joj oprosti pa je napari ponovo!!!
 
Uparila se opet sa ovnolikim pa sada cekamo....
Ovih dana treba da mi se dve kote....
Jedna je novozelandska a jedna bečka plava
 
Kalifornijski-vlastiti uzgoj

488010_520424967995943_110076786_n.jpg
563251_520425647995875_1242896065_n.jpg
11172_520424304662676_114633324_n.jpg

2 ŽENKE STARE TADA 4 MESECA I 1 ŽENKA STARA TADA 6 MESECI(slikano prije cca 1 mesec)
 
@ LONE81. Kliknes na prozor "Idi na Napredno",zatim se spustis nize i kliknes na "ubaci sliku", pojavice ti se prozor na kom pise odaberi datoteku.Pojavi se prozor(tu je sve sto imas u racunaru),ides u folder u kome su ti slike,kliknes jednom na sliku koju hoces da izaberes i open,pa se na forumu pojavi prozorcic i u zelenom kvadratu pise''UPLOAD NEW''kliknes na to i pojaviti se u kvadratu link,kopiras je i nalepis na stranicu.:ppozdrav:


Ja to nikako ne mogu da uradim ....
i pojavi mi se ovo... This IP address has been banned for violating
our Terms of Use
 
ovo su moji kalif.

Kako vam se cine moji kunici i kavezi,molim vas komentarisite
2lvbla1_th.jpg
2yy76fp_th.jpg
63r95e_th.jpg
2z5khl2_th.jpg
2cymk5e_th.jpg
 
Evo danas mi bilo dosadno pa sam malo slikao zecice
Zecici su stari tacno mesec dana





 
Nazad
Vrh