Kalifornijski kunić.

Odg: kaliforniski kunic

SUTRA SLIKA TACNO IMA 130 DANA.


Od Mityoo: Nemoj pisati samo velikim slovima, pogledaj šta piše u pravilima foruma
 
Odg: kaliforniski kunic

moj komsa se takmici samo sa kaliforniskim, i ima muzijaka ciste rase 5.9kg verovali ili ne. od njega sam ja uzo zeceve ali on radi sve u srodsstvu i u leglu ostavlja samo po 4 ili 5 najkrupnijih mladi....
 
Odg: kaliforniski kunic

ajde postavite koju sliku čistokrvnog kalifornijskog kunića
 
Odg: kaliforniski kunic

jedna rasa kunića za tov lijep kunić i vrlo dobro napreduje i raste ali to vi svi kuničari znate bar morate to znati :ppozdrav:
 
Odg: kaliforniski kunic

ma nebojša misli baš baš čistokrvno čistokrvni kalifornijski!!!!!!!
(vjerojatno ima kalifornijske kao i ja koji imaju crnije uši i njuškicu od šapica-po meni su i oni čistokrvni jer druge kalifornijske nemam) :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
 
Odg: kaliforniski kunic

Svetlija boja je odraz dugogodisnjeg parenja u srodstvu i samim time i upropastavanje te rase...to se desavalo i sa drugim rasama...svako je zalio da uveze neku novu liniju i da osvezi krv..jako je malo onih koji to rade...
 
Odg: kaliforniski kunic

Pozdrav svima,od koliko meseci/dana muzjak postaje polno zreo hvala.
 
Odg: kaliforniski kunic

banijac je napisao(la):
pozdrav svima,od koliko meseci/dana muzjak postaje polno zreo hvala.
Kod kalifornijaca 4-4.5 meseci su plodni zavisi na koja rasa ti mislis
 
Odg: kaliforniski kunic

Ja imam kaliforniskog muzjaka starog 4.5 meseca on pokusava ali nesto ne ide. :nono:
 
Odg: kaliforniski kunic

Ne ide verovatno zato sto zenka nije spremna.
 
Odg: kaliforniski kunic

Cjelo leglo sivih kalifornijskih.Što bi rekli poznavatelji ove rase;takvi ne idu u lonac već za rasplod
349coib.jpg
 
Nazad
Vrh