Kako registrovati prikolicu koja nema papire a legalna je

Mirko67 jel moze malo objasnjenje u vezi ovoga,jesu li kod racuna za materijal bili rigorozni sto se tice kolicine ili je to vise formalno?Jel to dobro pise ili cekas od maja tablice i dalje?I da li neko zna,da li bi se zmajevka mogla provuci do registracije preko atesta?
 
Mirko67 jel moze malo objasnjenje u vezi ovoga,jesu li kod racuna za materijal bili rigorozni sto se tice kolicine ili je to vise formalno?Jel to dobro pise ili cekas od maja tablice i dalje?I da li neko zna,da li bi se zmajevka mogla provuci do registracije preko atesta?
I ja sam jedan od mnogih koje bi ovo zanimalo?
 
За рачуне нису били ригорозни, мада сам ја и купио цео материјал код једног човека и он ми је дао рачуне. чекам таблице од маја, ови су нешто петљали мењали су регистарске ознаке летос моја општина је добила ознаку. Гледао сам да раде атест на фабричким ауто приколицама нико не пита одакле су само на смеју да имају фабричке бројеве шасије.
 
Стигла таблица после пет месеци, а саобраћајна још није готова дали су ми потврду.
sgsprc.jpg
 
Kаko registrovаti trаktor

jа imаm trаktor IMT 558 аli nemаm nikаkаv pаpir od njegа.Dа li postoji kаkаw nаcin dа gа registrujem??:sta: cuo sаm dаce ministаrstwo odobriti ponovo registrаciju uz pomoc 2 swedokа??
 
Imam stariMTZ82 iz 84 godine nije na mom imenu, imam saobracajnu od njega.Svake godine sam mogao da ga registrujem jer je trebao samo tehnicki .Stari vlasnik je umro a naslednici nisu uneli u ostavstinu.Da prica bude zamrsenija,ja sam traktor kupio od preprodavca i sa njim imam ugovor.Jedno vreme sam ja isao kod pravog vlasnika a taj ni da cuje nepoznaje me kazao je: nisam tebi prodao .Ovu pricu nebi pisao da se nemoraju menjati table.Bilo bi dobro da moze sa dva svedoka resiti .Ako neko zna kako ili ima neku ideju pozdravljam.Moze i na PP
 
moze juce sam cuo sa covekom koji pravi atest. kaze bez problema racuo o materialu, dva svedoka, atest sa ukucavanjem brojeva nekih 10000-15000 din, overis izjavu sa dva svedoka i ides u MUP. Ako mose mala prikolica za auto zasto ne bi mogao i poljoprivredna prikolica vazno da ti neko napravi atest i to je to!
 
moze juce sam cuo sa covekom koji pravi atest. kaze bez problema racuo o materialu, dva svedoka, atest sa ukucavanjem brojeva nekih 10000-15000 din, overis izjavu sa dva svedoka i ides u MUP. Ako mose mala prikolica za auto zasto ne bi mogao i poljoprivredna prikolica vazno da ti neko napravi atest i to je to!
A kako za traktor kad on ima brojeve i saobracajnu?:off_topic:dali si dobio PP
 
Ljudi,ja sam cuo da se vraca na stare table,trajne,pa me interesuje da li je to istina?
 
A tehnicki i polisa se placaju jednom godisnje. I nije to mali izdatak.

Neznam da li ce za poljo vozila da vazi ono sto i za automobile, ako su stariji od 15 god, moraju dva puta godisnje na tehnicki.
 
Ljudi kako mogu da registrujem prikolicu koja nema tablicu. Ovi sto prave tablice, nemaju brojeve, a kazu da ne mogu bilo koji brojevi da se pisu.
 
Ljudi, ne mogu da izvadim posedovni list iz katastra. Zato sto strajkuju.
Pa sada ne mogu da registrujem prikolicu. Izvadio je otac uverenje o nepokretnostima. Ali ne prihvataju, traze samo posedovni list. Da li je neko imao slicnog skustva?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh