John Deere

Šta je taj tako kriv na levu stranu?
 
Hil ti je bukvalno prevedeno brdo. Hil master bi ti bio specijalista za brda. Ima celu sasiju na hidroulici i onda ceo kombajn moze da se nivelise u zavisnosti od nagiba.
 
Не може да носи 4 реда адаптер јер имаш са сваке стране по 5цм до реда кукуруза, а ако је саставни ред онда ћеш га газити ако је мало погрешено у ширини. Значи само 5 реди и да те бог види...Иначе добри комбајни, мана им је 4 сламотреса, мала пропусна моћ за хедер од 4,2м...
 
Ee a moj burazer ima ovakav isti Hil-Master,nosi 4 reda i nema problema,sto se tice propusne moci ide bara-bar sa Deutz 3580,i radi cistije.
Nije losa ova klik-klak hidraulika,ako ne moze da dovati u kamion,samo ga izrebri i ide.
 
Онда можда зависи и од ширине гума које има...код њега су неке широке балонке...не знам димензије тачно...али четири реда нисмо могли да терамо а да не рушимо ред кукуруза, ако мало скренеш...
 
Meni je reko ovaj prodavac da je spoljna sirina kombajna sa gumama 3.2 m e sad ako je tako onda ce moci da nosi 4 reda adapter jedino ako me je slago.
 
Nazad
Vrh