John Deere

Ките, Нови Сад. Главни увозник ЏД машина и делова...сада вероватно да има и других фирми који имају орг делове, само што то мени није познато...можда микрон...
 
Pozdrav svima, ima li ko iskustva sa jd 330?

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
Ја имам 430, слични су комбајни, а опет различити...430 има јачи мотор, дуже сламотресе, већа сита...остало је исто и слично...једноставни комбајни за одржавање...механика чиста, нема електронике као овај велики са слике аватара...
 
IMG-20220622-132958.jpg
IMG-20220622-133027.jpg


Зеленко прави псузу за ручак😃
 
Имал ко WTS Џонија, није битно дал је 95хх или 96хх серија, јер су то у суштини исти комбајни само овај 96 има више сламотреса и јаче моторе ако не грешим. Шта гледати и обратити пажњу што се тиче и механике, а богами и електронике?

Интересује ме 9540/9560 модел, па ајде распалите кометнаре који их имате...
 
Поред наведеног погледај да није попуцала шасија и да ли је варен. Имамо 3 у фирми, онај мајстор што је варио улт(постављао слике у другој теми) поцрнео док је код два шасију изварио. Изгледа да је проблем када је бункер пун а мајстор га потера по њиви да не покисне или нешто слично.
На трећем је мотор брзо отказао, били мајстори из фабрике пошто је био тек нов под гаранцијом. Нешто је било са горивом и дизнама.
Од исте бољке џон дир трактор гусеничар истопио клипове.
 
Ти имају подоста проблема...тек 22 серија је ок...али по цени су исти као и ВТС, а овај је ипак нова генерација комбајна...а не комбајни с краја 80тих...
 
Zasto su duplo jeftiniji od konkurencije?
Gledam mslo oglase i vidim da mogu dosta povoljno da se kupe. Za 50k moze da se uzme relativno mlad kombajn.
 
Nazad
Vrh