John Deere

Šale nije na meni da otkrivam.Napisaće on sam kada dođe sebi od zalivanja mašine. :osmeh:
 
Taj iz BP ako nije uvezen iz poplave preko ima da ide bez problema,mada taj gazda voli da uveze kontigent traktora za serpu ribe,osusi i dooobro podmaze,pa proda. :osmeh:
 
Traktor je iz Tovariseva, a uvezen je iz Nemacke pre 6-7 godina. Traktor je vrhunski odrzavan I pazen. Na traktor su stavljenje sve cetiri nove gume I uradjen je kompletan menjacem. Traktor je vecinom vukao germinator od 4 m I neko vreme horsch 3fx, a dosta cesto veliku cisternu od 10000 l kad se krene u prskanje. Ono sto mu je bilo najteze je da seje sa akordovom sejalicom za zito od 6 m. Novi gazda je kupio pravi traktor koji ce ga sluziti dosta. Traktor ima nesto iznad 7500 rs.
 
Poslednja izmena:
Angel Fire.Bolje da si ćutao.Ako on uhvati tebe da .ebe uši će ti otpasti. :osmeh: Upravo sam došao sa zalivanja traktora.Prvi utisci su o.k.
 
Evo i da se ja pridružim malo ovoj temi evo jedan 6630 premium ,danas okrenuo 9000 radnih sati.

msKcA7A.jpg
 
Pokazao se odlično ,bilo je sitnih kvarova al ništa strašno da bi mi se mogao zamjerit ,a potrošnja je malo veća pogotovo kad se radi s priključcima koji su maleni za njega , eto to mu je možda i jedina mana ta malo veća potrošnja.
 
Jučer sam baš gledao potrošnju dok sam orao i bila je od 16 ,17 l po ha , a unazad dva tjedna sam orao livadu koja se teško orala potrošnja se penjala na 20 l po ha ,u tanjuranju nezz kolika je potrošnja jer ne radim s tanjuračama ,zahvat pluga je 3X14 .
 
Pa to i nije velika s obzirom da mu je mali plug. Kod mene u selu ima 3 takva traktora i svi vuku 4x35 i u najtezoj zemlji.

- - - - - - - - - -

Ja toliki plug vucem sa 6330 :osmeh:
 
Potrošnja je takva kakva je za nekoga velika za nekog normalna ,osobno se s tim previše ne zamaram ,bolje bi bilo da manje troši za đep al tu je što je , ma kod mene je brdovit kraj dosta zemlja nije teška za obradu tako da bi išao on s 4x35 al bi trebao bit vario plug ,inaće plug je prvobitno kupljen za masseya od 115 ks ,a on ga je nasljedio kad je kupljen ,u planu je kupovina većeg pluga al to je samo plan:osmeh:
 
Nazad
Vrh